Ski areál Paseky nad Jizerou

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Ski areál Paseky nad Jizerou nabízí krásný výlet do Krkonoš a pomezí Jizerských hor. Můžete se těšit na sjezdovky, večerní lyžování, běžecké tratě, snowparky, lyžařské školy a půjčovny vybavení. Samozřejmostí je možnost občerstvení. Parkoviště se nachází přímo u dolních stanic vleků. V obci je v provozu jedna čtyřsedačková lanovka a 4 lyžařské vleky.

Lyžování

Na milovníky lyžování čekají perfektně upravené běžecké tratě či sjezdovky, které se v případě nedostatku sněhu uměle zasněžují sněžnými děly. Na své si přijdou i vyznavači snowboardingu. V obci je v provozu jedna čtyřsedačková lanovka a 4 lyžařské vleky. Kompletní péči zajišťují servisy lyží sjezdových i běžeckých, půjčovny lyží, lyžařské školy.

Večerní lyžování​

Ski areál Paseky nad Jizerou nabízí také večerní lyžování a to od 16:00 do 21:00 – STŘEDA PÁTEK SOBOTA – Lyžařský vlek C.

SnowParky

Ve Ski areálu Paseky nad Jizerou jsou dva snowparky. Snowpark 686 na modré sjezdovce č. 2 u lyžařského vleku „A“ je určen pro pokročilé a zdatnější snowboarďáky, snowpark Pizár na modré sjezdovce č.7 a 9 je spíše pro děti a začátečníky.


Webová stránka​

www.skipaseky.cz


Ceník / Vstupné​

od 170 Kč


Otevírací doba​

celoročně

Ski areál Paseky nad Jizerou
Ski areál Paseky nad Jizerou

Pokračovat ve čtení:​

Běžecké tratě​

Běžecké okruhy okolo Bílé skály a rozhledny Štěpánka, Vnější okruh, Vnitřní okruh, Kořenov – směr Jizerka. Podrobnější informace naleznete ZDE.

Občerstvení v areálu​

Kiosek u dolní stanice lyžařských vleků
Široká nabídka občerstvení, vaflí, teplých i studených nápojů vč. točeného piva.

Hostinec a bufet Hermína
Hostinec s terasou a bufetem se nachází u dolní stanice lanové dráhy. Široká nabídka minutkových i hotových jídel, teplých a studených nápojů.

Bufet Oáza
Rychlé občerstvení se nachází na konečné stanici lyžařských vleků „A“ a „B“. Poskytuje relax v krásném místě u lesa a hezkým výhledem do kraje.

Bufet u Šotka
Rychlé občerstvení s posezením v blízkosti dolní stanice lyžařského vleku „C“ a modré sjezdovky č. 10.

Horská chata Na Perlíčku – Prdek
Prdek, se nachází uprostřed nejdelší modré pasecké sjezdovky č. 1 zvané „Prdecká magistrála“ (z konečné vleku A a B) a je i dobře dostupná z běžeckých tratí vedoucích okolo Štěpánky a Bílé skály. V nabídce naleznete celoročně množství domácích hotových jídel inspirované českou a regionální kuchyní. Hospůdka nabízí přes 60 míst k sezení.

Lyžařské školy, servisy a půjčovny​

Půjčovna lyží – SKI RENT, lyžařská škola
Půjčovna lyžařských, snowboardových a běžeckých potřeb u dětského vleku „C“ je vedená rodinnými příslušníky sympatických pánů Š & Š. Provádí servis, montáž, mazání, broušení, opravy, před a po sezónní servis.

Půjčovna lyží – SKI & SNOWBOARD RENTAL
Je malá rodinná firma fungující od roku 2002, která nabízí zapůjčení lyží, snowboardů a příslušenství v horských oblastech Krkonoš.

Lyžařská škola Pizár
Lyžařská škola Pizár je zcela nový projekt společnosti Pizár, s.r.o. Nabízí lyžařskou výuku všem výkonnostním kategoriím lyžařů – od začátečníků až k ambiciózním závodníkům.

Nová čtyřsedačková lanová dráha

Novinkou lyžařské sezóny 2018/2019 je čtyřsedačková odpojitelná lanová dráha, která nahradila dva stávající lyžařské vleky (kotvu a pomu). Příznivci našeho areálu vědí, že o kousek výš se nachází další čtyřsedačková lanovka. Děti mají k dispozici dva lyžařské vleky a pohyblivý pás.

Parkoviště​

Skiareál má dostatečnou kapacitu parkovacích míst na celkem 4 parkovištích: Parkoviště P1 – u dolní stanice lyžařských vleků (zdarma). Parkoviště P2 – u prodejny Konzum (zdarma). Parkoviště P3 – u Pensionu Sokol (zdarma). Parkoviště P4 – u dolní stanice lanové dráhy (zdarma).

Video:​


Paseky nad Jizerou SKI, Paseky nad Jizerou výlety, Skiareál Paseky nad Jizerou, Ski areál Paseky nad Jizerou, Lyžování Paseky nad Jizerou.


Kraj

Liberecký kraj


ADRESA

51247 Paseky nad Jizerou


GPS souřadnice​

50.7256144N
15.3868219E


Paseky nad Jizerou SKI​


Paseky nad Jizerou výlety​


Skiareál Paseky nad Jizerou​


Ski areál Paseky nad Jizerou​


Lyžování Paseky nad Jizerou​


Kam na hory


Beskydy Ski areál Bílá


Paseky nad Jizerou SKI, Paseky nad Jizerou výlety, Skiareál Paseky nad Jizerou, Ski areál Paseky nad Jizerou, Lyžování Paseky nad Jizerou.


Tipy kam na výlet

Mohlo by se vám líbit