Skiareál Aldrov

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Skiareál Aldrov Vítkovice v Krkonoších díky umělému zasněžování nabízí vynikající podmínky začínajícím i pokročilým lyžařům po celou zimu. Na své si tu přijdou i milovníci večerního lyžování, protože sjezdovky jsou osvětlené. Ski areál disponuje veškerým zázemím počínaje občerstvením a konče půjčovnou a servisem lyží a snowboardů, to vše v horské boudě Aldrov, která se nachází u dolní stanice lanovky.

Lanovka a vleky

Lanovka Aldrov – Prezidentský expres, Aldrov dětský vlek, Aldrov – vlek Jizerka.

Sjezdařské tratě

Červená I. Šárky Záhrobské délka 720 m, Červená II. VÁCLAV délka 850 m, Modrá GIZELA délka 900 m, Aldrov dětská délka 150 m, STRAČENA délka 650 m.

Lyžařská a snowboardová škola

Snowy nabízí: DĚTSKOU ŠKOLIČKU, Výuka lyžování, Výuka snowboardingu, Výuka běžeckého lyžování, Výuka telemarku, Ski safari a dobrodružné safari, Běžecké výlety, Průvodce při skialpinistických tůrách, Teambuildingové aktivity na sněhu.


Webová stránka​

www.skialdrov.cz


Ceník / Vstupné​

od 35 Kč


Otevírací doba​

od 20.12. do 12.3.

Skiareál Aldrov
Skiareál Aldrov

Pokračovat ve čtení:​

K2 snowpark Vítkovice

K2 snowpark je rozdělen na easy/medium/profi sekci dle obtížnosti překážek a velikosti skoků. Na své si přijdou jak začátečníci, tak pokročilí jezdci. V plné sezóně zde najdete usazených více jak 30 překážek a 6 skoků, které jsou navrženy s ohledem na maxiální bezpečnost.

Parkoviště

P1 300 m od horní stanice vleku Prezidentský expres. P2 300 m od spodní stanice vleku Prezidentský expres, 50m od horní stanice vleku Jizerka. P3 100 m od spodní stanice vleku Jizerka, vlevo za zastávkou autobusu.

Lyžařská škola mistrů ALDROV

Lyžařská škola mistrů Aldrov působí ve ski – areálu Aldrov Vítkovice v Krkonoších již 15 zimních sezon. Vede ji trenér alpských disciplin Vilém Potůček, který dokázal dovést některé lyžaře na stupně vítězů ČR a i v zahaničí.

Video:​


Kraj

Liberecký kraj


ADRESA

Vítkovice
512 38 Vítkovice


GPS souřadnice​

50.6794664N
15.5167600E


Aldrov ski​


Ski Aldrov​


Skiareál Aldrov​


Ski areál Aldrov


Vítkovice v Krkonoších


Kam na hory


Skiareál Benecko


Tipy kam na výlety


Aldrov ski, Ski Aldrov, Skiareál Aldrov, Ski areál Aldrov, Vítkovice v Krkonoších.


Tipy kam na výlet

Reklama

Mohlo by se vám líbit