Skiareál Benecko

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Skiareál Benecko Vzdušné lázně v Krkonoších nabízí 15 vleků a lanovek, sjezdovky o délce 5,5 km, běžecké tratě o délce 45 km, večerní lyžování, sáňkování, snowtubing, lyžařské školy, půjčovny lyžařského vybavení a dětské parky. Moderní skiareál nabízí ideální podmínky pro rodiny s dětmi.

Sjezdovky Benecko

Kejnos délka 850 m. Liška délka 550 m. Macher I délka 350 m. Macher II délka 450 m. HSK délka 320 m. Krakonoš délka 165 m. Havrland kid park Zavřena délka 115 m. Barka délka 150 m. Sychrov délka 144 m. Vyhlídka délka 260 m. Zvon délka 260 m. Family arena kid park délka 150 m. Cinkáč I délka 400 m. Cinkáč II délka 500 m. Cinkáč III délka 800 m. Kejnos kid Park délka 60 m.

Lanovky a vleky Benecko

Macher vlek délce 350 m. Liška vlek délce 550 m. Kejnos čtyřsedačka délce 850 m. HSK vlek délce 320 m. Krakonoš vlek délce 165 m. Zvon vlek délce 260 m. Sychrov vlek délce 144 m. Vyhlídka vlek délce 260 m. Barka vlek délce 150 m. Family arena lyžařský pás sunkid délce 150 m. Nový Cinkáč vlek délce 400 m. Havrland lyžařský pás sunkid délce 40 m. Kejnos – lyžařský pás sunkid délce 60 m. Béďa + Pepek vlek délce 115 m.

Běžecké lyžování Benecko

Perfektní úprava, velké množství tras, rozhledy do kraje a vysoká nadmořská výška, to je kombinace, díky níž Benecko nabízí jedny z nejlepších podmínek pro běžecké lyžování v České republice. Systém několika vzájemně propojených okruhů různých délek a obtížností v nadmořské výšce přes 900 m umožňuje každodenní zábavu i trénink.


Webová stránka​

www.benecko.info


Ceník / Vstupné​

od 220 Kč


Otevírací doba​

sezónní provoz

Skiareál Benecko
Skiareál Benecko

Pokračovat ve čtení:​

Běžecké tratě Benecko

Benecko – Rovinka délka 3 km. Rovinka – Třídomí – Horní Mísečky délka 7,5 km. Rovinka – Janovu hora – Horní Mísečky délka 7,5 km. Rovinka – Velbloudí cesta – Křížovky délka 7 km. Rovinka – Žalý délka 5 km. Family arena běžecké kolečko délka 1 km.

Sáňkování Benecko

Přijďte si užít originální zábavu, zážitek pro lyžaře i nelyžaře. Na Benecku najdete nespočet míst, kde se nejen vaše děti vyřádí na sáňkách či bobech. Tipem jsou více než kilometrové sjezdy od rozhledny na Žalém k hotelu Žalý. Sáňky je třeba mít vlastní.

Snowtubing Benecko

Velmi oblíbená a zábavná adrenalinová atrakce pro velké i malé, staré i mladé. Zkrátka vyřádíte se všichni. Vlek/pás vás vyveze na kopec a dolů pofrčíte uměle upraveným sněhovým tobogánem na speciálních duších.

Lyžařské školy Benecko​

Miraski School Benecko, Lyžařská škola Husky, Lyžařská škola Benecko, Lyžařská škola Schoolpark – Michal Markus, Little Trees Snowboard School, Lyžařská škola Sova Benecko.

Snowtubing Benecko

Velmi oblíbená a zábavná adrenalinová atrakce pro velké i malé, staré i mladé. Zkrátka vyřádíte se všichni. Vlek/pás vás vyveze na kopec a dolů pofrčíte uměle upraveným sněhovým tobogánem na speciálních duších.

Havrland Benecko

Neumí Vaše děti ještě lyžovat, ale chtějí se to naučit? Právě pro ně je připravený úžasný dětský skipark Havrland. Vaše děti se zde snadno naučí prvním zatáčkám, překonají strach nebo si jen tak zadovádí ve sněhu. Pro nejmenší lyžaře je připravený 40 m dlouhý pojízdný pás a ski hřiště plné atrakcí, odvážnější si mohou zkusit projet i dva tunely.

Dětský park Family aréna

Vyzkoušejte s vašimi nejmenšími 100 m lyžařský pás, který patří k nejdelším v Krkonoších. Bezstarostně Vás vyveze nahoru, zatímco cestou dolů můžete energii věnovat pilování prvních oblouků. Slalomy, skoky, vlny, výukové pomůcky na svahu zaručeně zabaví i lyžařské mazáky.

Dětský lanový park Family aréna

Dětský krytý lanový park se spoustou překážek, průlezek, mostíků, krátkého tobogánu a to hned ve dvou podlažích.

Půjčovny lyžařského vybavení Benecko

Půjčovna Schoolpark – Michal Markus, Ski Sport Lachman, Skicentrum Husky.

Bowling Benecko​

Kdo sestřelí víc kuželek, si můžete vyzkoušet v Bowling baru Benecko. Určitě se zde nebudete nudit. Můžete si také pochutnat na několika druzích pizzy. Rozhodně nezapomeňte ochutnat některé z nabízených koktejlů.

Paintball Benecko​

Vyzkoušejte Paintball na Benecku, vstup s kompletním vybavením pro jednu osobu 200 Kč. Jeden náboj / 1 Kč.

Wellness, sauna a bazén Benecko​

V zimní období vás úžasně prohřeje finská sauna s ochlazovacím bazénem a colorterapií. A na závěr relaxace se můžete posilnit v místní pizzerii. Milovníci solné jeskyně si také přijdou na své. Terapie v mikroklimatické solné jeskyni probíhá 45 minut na pohodlných polohovacích lehátkách. Relaxaci doprovází příjemná hudba a barevné osvětlení. Všechny tyto aspekty napomáhají celkovému uvolnění.

Parkoviště Benecko​

Na Benecku se nachází celkem 4 parkoviště – dvě zdarma a dvě placená. Jestliže nemůžete parkovat přímo u svého ubytovatele, doporučujeme využít jedno z nich, jelikož v zimě zaparkovaná auta po stranách státní či obecní silnice brání pluhu v údržbě komunikace a v některých místech i znesnadňují průjezd autobusovým linkám.

Benecko ski, Benecko výlety, Skiareál Benecko, Benecko lyžování, Vzdušné lázně Benecko.

Video:​


Kraj

Liberecký kraj


ADRESA

Benecko 190
512 37 Benecko


GPS souřadnice​

50.6669433N
15.5492444E


Skiareál Benecko


Skiareál Benecko


Skiareál Benecko


Benecko lyžování


Vzdušné lázně Benecko


Kam na hory


Tipy kam na výlety


Skiareál Šachty Vysoké nad Jizerou


Benecko ski, Benecko výlety, Skiareál Benecko, Benecko lyžování, Vzdušné lázně Benecko.


Tipy kam na výlet

Reklama

Mohlo by se vám líbit