Skiareál Deštné v Orlických horách

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Skiareál Deštné v Orlických horách nabízí lyžování nejen pro rodiny s dětmi. V Deštné najdete 6 zasněžovaných sjezdovek, 7 vleků a jednu sedačkovou lanovku.

Sjezdovky v Deštné

Marta 650 m modrá sjezdovka. Turistická 1250 modrá sjezdovka. Tréninková 300 m modrá sjezdovka. Zákoutí 500 m černá sjezdovka. Závodní 850 m černá sjezdovka. Sportovní 900 m červená sjezdovka.

Lanovka v Deštné

Sedačková lanovka MARTA I. 900 m.

Vleky v Deštné

T Zákoutí 500 m, TLV MARTA I 600 m, BLV MARTA II 600 m, TLV MARTA II 300 m, Tatrapoma MARTA I 850 m, Doppelmayr MARTA I 900 m, Doppelmayr MARTA II 650 m.


Webová stránka​

www.skicentrumdestne.cz


Ceník / Vstupné​

od 30 Kč


Otevírací doba​

v sezóně
od 8:00 do 16:30

večerního lyžování
od 17:30 do 21:15

Skiareál Deštné v Orlických horách
Skiareál Deštné v Orlických horách

Pokračovat ve čtení:​

SNOWPARK

Your park je snowpark, který je tvořen pro tebe! Denně upravené překážky s obtížností pro naprosté začátečníky freestyle lyžování a snowboardingu i zkušené ridery. Kromě klasických platforem s raily a bednami je park prokládán sněhovými boulemi, funboxy a spinami tak, aby si každý mohl najít svou oblíbenou cestu. V hlavní sezóně zde najdeš v provozu tréninkový air bag.

Lyžařská škola Na Martě

Lyžařská škola Na Martě v Deštné v Orlických horách nabízí služby v oblasti výuky lyžování a snowboardingu, půjčování lyžařského a snowboardového vybavení a prodej sportovního oblečení. Nově také nabízí výuku telemarku, snowboardového freestylu nebo dětský klub s animačním programem, který je přizpůsoben lyžařským dovednostem dětí ve skupině. Areál školy je vybaven provazovými vleky, cvičným hřištěm pro lyžaře začátečníky – Yettiho hřiště s pojízdným pásem SUNKID, kolotočem, překážkami a dětským koutkem ve tvaru iglú.

Půjčovny lyžařského vybavení a snowboardů

Otevírací doba v sezóně denně od 8:00 do 16:30. Otevírací doba půjčovny při provozu večerního lyžování od 17:30 do 21:15.

Ubytování Deštné v Orlických horách

Chata U Supa, Pension Kozí chlívek, Apartmán Chmelařovic chaloupky, Apartmán U Kroupů, Horská chalupa Kamenec, Rekreační areál Radost, Horská chalupa Kočmíd, Apartmán Bělá, Deštné v Orlických horách, Pension Pod strání, Penzion Tendr, Pension Na Staré cestě, Pension Sport, Chalupa u Synků, Chata Petra, Rekreační chalupa TERASA, Apartmán Mlýn u skály, Chata Křoustková.

Apartmán až u vleku, Apartmán U vleku, Apartmán U Kačenky, Hotel Praha, Apartmán Valenta, Apartmán Disk, Apartmán v Trojčatech, Penzion Satelit, Ubytování v soukormí u Krejčích, Apartmány U Kožešníků, Penzion Zámeček, Apartmán Roubenka Deštné, Pension Šedý vlk, Pension Arnika, Hotel Alba, Ubytování v soukormí Stieber, Apartmány u Bittnerů, Chata Prim, Apartmány U SJEZDOVEK, Horská chalupa U Kožešníků, Pension Jiskra, Chata Na Lučině.

Chata Rozárka, Pension Köhler, Chalupa Ohnišov, Chalupa Sněžné, Apartmán Ubytování u Pažourků, Apartmány Sneženka, Zámecký hotel, Apartmán Kunc, Chata Na Konci Světa, Pension Šťastnej kopec, Apartmán v roubence, Ubytování v soukormí Matějková, Chalupa Dorner, Chalupa Roubenka pod lesem, Apartmán U Donátů, Chata Panorama, Chata Kukačka, Ubytování v soukormí Struhařová, Pošťácká chata, Apartmán Petra, Horská chata START, Apartmány Bobule, Hotel Orlice, Ubytování v soukormí Ježková.

Chata Kačenka, Chata U Tří Sester, Apartmán Drašnarová, Chata U jelení studánky, Penzion Bohumila, Chata Jedlová, Hotel Šerlišský Mlýn, Chata Bára, Orlická chata U Rampušáka, Pension Hostinec U Hubálků, Chata Jakub, Rodinný apartmán U MODŘÍNU, Chata Pod Špičákem, Srub Karolína, Penzion U Matulů, Chata Kristýna a Lenka, Apartmán Michael Kopačka, Hotel Havel, Chata Hájenka, Chata Domov, Chata Perla, Kramářova chata, Chalupa Slatina nad Zdobnicí.

Video:​


Lyžování Deštné, Deštné v Orlických horách lanovka, Skiareál Deštné v Orlických horách, Deštné v Orlických horách ubytování, Skicentrum Deštné v Orlických horách.


Kraj

Královéhradecký kraj


ADRESA

51791 Deštné v Orlických horách
Deštné v Orlických horách 452


GPS souřadnice​

50.2995186N
16.3657264E


Lyžování Deštné​


Deštné v Orlických horách lanovka​


Skiareál Deštné v Orlických horách​


Deštné v Orlických horách ubytování​


Skicentrum Deštné v Orlických horách


Kam na hory


Tipy kam na výlety


Lyžování Deštné, Deštné v Orlických horách lanovka, Skiareál Deštné v Orlických horách, Deštné v Orlických horách ubytování, Skicentrum Deštné v Orlických horách.


Tipy kam na výlet

Reklama

Mohlo by se vám líbit