Skiareál Kamenec v Krkonoších

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Skiareál Kamenec v Krkonoších Jablonec nad Jizerou nabízí široké a bezpečné sjezdovky pro rekreační i sportovní lyžaře s příjemným lyžováním přes den i večer. Zábava i adrenalin, bezvadné vyžití pro sportovní i rekreační lyžaře.

Lyže a snowboard​

Skiareál nabízí vyžití pro lyžaře a snowboardisty všech úrovní. Na skvěle upravených modrých a červených sjezdovkách s výhledem na hřebeny Krkonoš a Lysou horu si to své najde úplně každý a zimní radovánky nezastaví ani nedostatek sněhu. 100 % ploch sjezdovek je technicky zasněžováno.

Lanovka a vlek​

Lanovka A LV 1000 má délku 1164 m a vlek B má délku 540 m.

Sjezdovky

Červená sjezdovka má délku 1150 m. Červená II sjezdovka má délku 1120 m. Modrá sjezdovka má délku 1010 m.


Webová stránka​

www.skikamenec.cz


Ceník / Vstupné​

od 200 Kč


Otevírací doba​

od 09:00 do 16:00

Večerní lyžování
od 18:00 do 21:00

Skiareál Kamenec v Krkonoších
Skiareál Kamenec v Krkonoších

Pokračovat ve čtení:​

Večerní lyžování

Večerní lyžování probíhá v zimní sezóně každý den od 18:00 do 21:00 na osvětleném sjezdových tratích a dopravních zařízení. V provozu je lyžařský vlek LV 1000 a osvětlená sjezdovka v délce 1,1 km.

Běžecké tratě

Pro běžkaře nabízíme propojovací běžeckou trať do Vysokého nad Jizerou, kde je k dispozici 35 km běžeckých tratí, které pravidelně upravujeme pro klasickou i volnou techniku. V okolí skiareálu Šachty naleznete přehledně značené okruhy 1 – 10 km (viz mapy) a pro maximální komfort je vám k dispozici také převlékárna a zázemí pro přípravu lyží.

Lyžařská škola

Lyžařská škola Ski NESS vás i vaše děti naučí ovládat lyže a snowboardy, zdokonalí vaše dovednosti a dodají více jistoty na svahu. Pokročilým lyžařům předají trendy moderního lyžování a nabídnou zdokonalující tréninky. Výuka začátečníků probíhá vždy v dětském parku.

Dětský lyžařský park

Dětský lyžařský park v Kamenci pro výuku lyžování funguje jako samostatná zóna na dojezdu lyžařského areálu oddělená od provozu veřejných sjezdových tratí. Dětský park garantuje kvalitní dětskou lyžařskou a snowboardovou výuku s jednotnou koncepcí a metodikou. Výuka probíhá zábavnou formou s profesionálními instruktory pomocí doprovodných programů ve formě soutěží a závodů.

Půjčovna a ski servis

Půjčovna a ski servis nabízí veškeré opravy lyží a snowboardů. Například opravy prošláplých, ohnutých nebo i zlomených lyží a opravy poškozených a vytržených hran. Dále nabízíme montáže vázání a běžný servis lyží a snowboardů – opravy skluznic, broušení hran a skluznic, voskování, seřizování bezpečnostních vázání na digitálním stroji HUBER DMG 2000. Provozovna půjčovny je umístěna 20 m od hlavní pokladny u nástupní stanice vleku ve skiareálu Kamenec

Parkoviště

Pro návštěvníky, kteří přijedou vlastním autem, jsou ve skiareálu Kamenec k dispozici dostatečně kapacitní parkovací plochy u vstupu do lyžařského areálu u dolní stanice lyžařského vleku.

Video:​


Kamenec ski, Lyžování Kamenec, Ski areál Kamenec, Skiareál Kamenec v Krkonoších, Skiareál Kamenec Jablonec nad Jizerou.


Kraj

Liberecký kraj


ADRESA

51243 Jablonec nad Jizerou
Blansko


GPS souřadnice​

50.7010383N
15.4232664E


Skiareál Kamenec


Lyžování Kamenec​


Ski areál Kamenec​


Skiareál Kamenec v Krkonoších​


Skiareál Kamenec Jablonec nad Jizerou​


Kam na hory


Tipy kam na výlety


Skiareál Deštné v Orlických horách


Kamenec ski, Lyžování Kamenec, Ski areál Kamenec, Skiareál Kamenec v Krkonoších, Skiareál Kamenec Jablonec nad Jizerou.


Tipy kam na výlet

Reklama

Mohlo by se vám líbit