Skiareál Rokytnice nad Jizerou

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Skiareál Rokytnice nad Jizerou nabízí 2 lanovky, 10 vleků, 1 dětský park, 18 km sjezdovek a 56 km běžeckých tratí. V Rokytnici nad Jizerou mají perfektně upravené běžecké tratě a sjezdovky, které se v případě nedostatku sněhu uměle zasněžují. Kompletní péči zajišťují servisy lyží sjezdových i běžeckých, půjčovny lyží, lyžařské školy. Přímo do lyžařského centra zajíždí SKIBUS. Do lyžařský areál patří i Skiareál Studenov a Skiareál Horní Domky.

Bufety a restaurace

Bufety a restaurace, kde se můžete občerstvit a získat navíc slevu, jste-li členem RokyPASS: Bufet u nástupiště LD Lysá hora. Restaurace Černý potok. Bufet „U Zalomeného“. Bufet u dětských vleků Kaprun. 10% sleva na veškerý sortiment zboží v těchto provozovnách pro členy Rokypass!

Lyžařská škola​

Výuka sjezdového lyžování, snowboardingu, telemarku a skialpinismu pod vedením certifikovaných instruktorů. Skupinová i individuální výuka lyžování v dětském parku s pojízdným pásem. Půjčovna lyžařského, skialpového a telemarkového vybavení s možností zajištění úschovy. Prodejna sportovního vybaven. Dětský pojízdný pás, půjčovna lyžařského, skialpového a telemarkového vybavení se službou úschovny, ski servis.

Servis lyžařského vybavení​

Rokyservis je součástí půjčovny a prodejny lyžařských a sportovních doplňků v budově nástupní stanice lanové dráhy Horní Domky. Zde zajistíme servis vašich lyží a snowboardů na špičkových strojích značky TFA. Kompletní nabídka servisních služeb. Garance nejlepší péče o vaše vybavení díky nejnovějším technologiím. Odborně proškolený personál.


Webová stránka​

www.skiareal-rokytnice.cz


Ceník / Vstupné​

od 240 Kč


Otevírací doba​

celoročně

Skiareál Rokytnice nad Jizerou
Skiareál Rokytnice nad Jizerou

Pokračovat ve čtení:​

Půjčovna lyžařského vybavení

Nové špičkové lyže Rossignol a Dynastar. Nové lyžáky Lange. Každodenní servis vypůjčeného vybavení. Součástí půjčovny je TEST centrum top modelů Rossignol.

Ubytování Rokytnice nad Jizerou​

Sportovní hala, Penzion KAMÍNEK, Snowhouse ROKYTKA, Apartmány UDATNÝ, Apartmány POD LANOVKOU, Horská chata STUDÁNKA, Horská chalupa V TAJCHÁCH, Hotel HELENA, Garni hotel Horské Špičky, Apartmány ROKYTKA, LUXURY Apartment, Apartmány NA SJEZDOVCE, Penzion WOODHOUSE, Penzion ANNA, Penzion BONA, Hotel KRAKONOŠ, Penzion SAMOHEL, SPORTHOTEL BOHEMIA, Hotel ŠTUMPOVKA, Horská bouda DVORAČKY, Privat SKI ERLEBACH, Penzion a restaurace ROKY.

Video:​


Skiareál Rokytnice nad Jizerou, Ski areál Rokytnice nad Jizerou, Lyžování Rokytnice nad Jizerou, Krkonoše Rokytnice nad Jizerou, Lyžařský areál Rokytnice nad Jizerou.


Kraj

Liberecký kraj


ADRESA

512 45 Rokytnice nad Jizerou
Horní Rokytnice 702


GPS souřadnice​

50.7437386N
15.4926919E


Skiareál Rokytnice nad Jizerou​


Ski areál Rokytnice nad Jizerou​


Lyžování Rokytnice nad Jizerou​


Krkonoše Rokytnice nad Jizerou​


Lyžařský areál Rokytnice nad Jizerou​


Kam na hory


Tipy kam na výlety


Ski areál Paseky nad Jizerou


Skiareál Rokytnice nad Jizerou, Ski areál Rokytnice nad Jizerou, Lyžování Rokytnice nad Jizerou, Krkonoše Rokytnice nad Jizerou, Lyžařský areál Rokytnice nad Jizerou.


Tipy kam na výlet

Reklama

Mohlo by se vám líbit