Skiareál Šachty Vysoké nad Jizerou

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Skiareál Šachty Vysoké nad Jizerou nabízí vyžití pro lyžaře a snowboardisty jak ve dne, tak i v noci. Na více než 3 km modrých a červených sjezdových tratí si to užije téměř každý. 100 % ploch sjezdovek je technicky zasněžováno. Parkování je přímo ve skiareálu a je pro všechny návštěvníky zdarma.

Vleky

A vlek DOUBLE MAX o délce 850 m. B vlek PFP Tatrapoma o délce 260 m. C vlek Single o délce 260 m. D vlek TLV 350 poma o délce 360 m. E vlek TLV 316 o délce 260 m.

Sjezdovky

Sjezdovka Stará o délce 900 m. Sjezdovka Nová o délce 1000 m. Sjezdovka Poma o délce 300 m. Sjezdovka Turistická o délce 1350 m. Sjezdovka Petruška o délce 300 m. Sjezdovka Za Pomou o délce 300 m. Sjezdovka Spojovací I o délce 320 m. Sjezdovka Spojovací II o délce 370 m. Sjezdovka Větrov I o délce 360 m. Sjezdovka Větrov II o délce 260 m.

Večerní lyžování

Večerní lyžování probíhá v zimní sezóně každý den od 18:00 do 21:00 na osvětlených sjezdových tratích. V provozu je lyžařský vlek Šachty Double Max a osvětlená sjezdovka Stará.


Webová stránka​

www.skisachty.cz


Ceník / Vstupné​

od 200 Kč


Otevírací doba​

od 8:30 do 16:00

Večerní lyžování
od 18:00 do 21:00

Skiareál Šachty Vysoké nad Jizerou
Skiareál Šachty Vysoké nad Jizerou

Pokračovat ve čtení:​

Běžecké tratě

Šachty a okolí nabízí běžkařům 35 km běžeckých tratí, které pravidelně upravují pro klasickou i volnou techniku. V okolí skiareálu Šachty naleznete přehledně značené okruhy 1–10 km (viz mapy) a pro maximální komfort je vám k dispozici také převlékárna a zázemí pro přípravu lyží.

Vysoké n. Jizerou – Štěpánka 7,5 km. Vysoké – Kořenov (Famberka) 12 km. Vysoké n. Jizerou – Vystrkov 4 km. Vysoké n. Jizerou – Kapradník – Hvězda 12 km. Šachty – Kamenec 3 km. Vysoké n. Jizerou – Bukovec (Jizerka) 21 km. Vysoké n. Jizerou – závodní běžecké tratě 25 km.

Lyžařská škola

Lyžařská škola Yellow Point vás nebo vaše děti naučí ovládat lyže a snowboardy, zdokonalí vaše dovednosti a dodá více jistoty na svahu. Pokročilým lyžařům předá trendy moderního lyžování a nabídne zdokonalující tréninky. Výuka začátečníků probíhá vždy v dětském parku.

Dětský lyžařský park

Dětský lyžařský park je koncipován jako samostatná zóna v části areálu Petruškovy vrcha. Pro maximální bezpečnost a pohodu je oddělen od ostatních sjezdových tratí a nabízí zázemí přímo u dojezdu. Dětský park garantuje kvalitní dětskou lyžařskou a snowboardovou výuku s jednotnou koncepcí a metodikou. Výuka probíhá zábavnou formou s profesionálními instruktory pomocí doprovodných programů ve formě soutěží a závodů.

Půjčovna a ski servis

Nemáte vlastní lyže? Chcete si vyzkoušet jízdu na snowboardu nebo jen půjčit sáňky na procházku s dětmi? Navštivte půjčovnu Yellow Point která je umístěna cca 50 m od hlavní pokladny u horní stanice vleku Šachty.

Parkoviště​

Pro návštěvníky, kteří přijedou vlastním autem, jsou k dispozici dostatečně kapacitní parkovací plochy u nástupu do lyžařského areálu Šachty v jeho horní části. Parkování je celoročně ZDARMA.

Video:​


Šachty ski, Skiareál Šachty, Ski areál Šachty, Vysoké nad Jizerou, Lyžařské středisko ve Vysokém nad Jizerou.


Kraj

Liberecký kraj


ADRESA

512 11 Vysoké nad Jizerou
Lyžařská 379


GPS souřadnice​

50.6929678N
15.3951817E


Šachty ski​


Skiareál Šachty​


Ski areál Šachty​


Vysoké nad Jizerou​


Lyžařské středisko ve Vysokém nad Jizerou​


Kam na hory


Tipy kam na výlety


Skiareál Kamenec v Krkonoších


Šachty ski, Skiareál Šachty, Ski areál Šachty, Vysoké nad Jizerou, Lyžařské středisko ve Vysokém nad Jizerou.


Tipy kam na výlet

Reklama

Mohlo by se vám líbit