Stavebnice Mechanická parní lokomotiva s tendrem Ugears 3D

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Stavebnice Mechanická parní lokomotiva s tendrem Ugears 3D okouzlí svými bohatými detaily a reálným vzhledem. Za povšimnutí stojí velmi detailně vybavené stanoviště strojvedoucího se zatahovacím žebříkem, art-deco kotlem a otevřeným „Troudem“ s dvířkami od uhlí. Lokomotivu sice pohání gumičkový motor a převodovka namísto horké páry, ale jinak hlavní mechanismus vypadá a funguje jako skuteční parní stroj. Jsou vidět asynchronní písty a ventily, které převádějí energii do hnacích kol přes pohyblivý systém tyčí, spojů a klik. Propracované detaily a skládání bez nutnosti lepení zajistí zábavu všem, kteří milují tajemství převodů, koleček a dalších mechanických součástek. 3D stavebnice jsou vhodné pro rozvoj představivosti a jsou neskutečně zábavné.

Originální 3D dřevěné puzzle

Originální 3D dřevěné puzzle od značky Ugears, ze kterých lze sestavit parní lokomotivu s tendrem. Mechanická dřevěná 3D stavebnice lokomotivy 460, která je nesmazatelným symbolem 19. století, spojuje všechny mechanické a technické inovace a ocení ji každý milovník modelů. Tento model jistě zaujme a patří mezi ty nejkrásnější a nejsložitější modely stavebnice Ugears.

Stavebnice Mechanická parní lokomotiva
Stavebnice Mechanická parní lokomotiva

Parní lokomotiva s tendrem


Parní lokomotiva Ugears 3D


Stavebnice parní lokomotiva


Mechanická parní lokomotiva


Stavebnice Mechanická parní lokomotiva


Audioknihy


Tipy co dělat doma


Parní lokomotiva s tendrem, Parní lokomotiva Ugears 3D, Stavebnice parní lokomotiva, Stavebnice Mechanická parní lokomotiva.


Tipy co dělat doma

Reklama

Mohlo by se vám líbit