Svatošské skály dětský ráj Svatošky

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Svatošské skály dětský ráj Svatošky nabízí návštěvníkům areálu: Lanové centrum, Ubytování, Občerstvení, Možnost pronájmu prostor pro pořádání svateb, rodinných oslav, či firemních akcí, Obří vzduchovou trampolínu, Dřevěné houpačky, prolézačky a další atrakce pro děti, Minizoo, Minibotanickou zahradu, Jízdu na koních pro děti i dospělé, Výuku westernového stylu jízdy a Ustájení koní s tréninkem.

Chov indiánských koní

V areálu chovají indiánské koně plemene Appaloosa, v stádě májí i dvě roční hříbátka a v příštím roce čekají další přírůstky. Koně trénují na jízdárně velikosti 25 m x 45 m s hlubokým pískovým povrchem a na kruhové jízdárně také s pískovým povrchem.

Pro návštěvníky areálu nabízí: Jízdu na koni v kruhové ohradě, Jízdu na koni a trénink v jízdárně, Jízdu na koni v rámci areálu, Vyjížďky na koních v okolí, Výuku základů westernového stylu jízdy, předvedení jednotlivých weternových disciplin, jízdy zručnosti, Zájmový kroužek: „Poznáváme westernové koně“ Pořádání výcvikových kurzů pro veřejnost (westernový styl jízdy, klasický styl, horsemanship, apod.)
Možnost ustájení Vašich koní

Sport

Lanové centrum, minihorolezecká stěna a půjčovna lodí.

Zábava

Svatošky dětský ráj by měl být především místem odpočinku a zábavy pro celou rodinu. Areál nabízí návštěvníkům, ale především dětem, originální programy podpořené množstvím doprovodných aktivit. Areál je řešen v duchu „souladu s přírodou“. Naleznete celodenní relax bez moderní techniky. Všechny atrakce jsou koncipovány tak, aby uspokojili všechny návštěvníky bez ohledu na věk a fyzickou zdatnost.


Webová stránka​

www.svatosskeskaly.cz


Ceník / Vstupné​

od 50 Kč


Otevírací doba​

 od 1. 4. do 30.9
od 10:00 do 20:00

Svatošské skály dětský ráj Svatošky
Svatošské skály dětský ráj Svatošky

Pokračovat ve čtení:​

Muzeum

Málo kdo ví, jak častým námětem uměleckých děl byly Svatošské skály a legenda o zkamenělé svatbě. Stále není jisté, zda se jedná o prapůvodní starobylou pověst o vodní víle řeky Ohře, či zda se jedná o moderní umělou legendu, kterou před 300 lety rozšířili zdejší usedlíci ke zvýšení zájmu o místo a k propagaci zde existujícího restauračního zařízení.

Parkování

Pokud jste ubytováni pod stanem, autem do areálu vjet nemůžete, auto tedy zaparkujte 4 km od areálu v Doubí v Karlových Varech. V rámci ubytování v domečku máte povoleno přijet až na parkoviště areálu.

Ubytování ve 2-3 lůžkových pokojích

Tento typ ubytování je v baráčku, který dohromady čítá 6 pokojů po 2-3 lůžkách. Nacházejí se zde oddělené pánské a dámské sprchy a taktéž oddělené toalety. Nenachází se zde kuchyň ani lednice. V ceně ubytování jsou lůžkoviny a zdarma využití trampolíny a lanového centra pro děti.

Ubytování v domku apartmánového typu

Apartmánový domeček, neboli Sosnovec, je typ ubytování, kde je garantováno, že zde budete sami. Celková kapacita lůžek je 14. Nachází se zde kompletně vybavená kuchyň (trouba se sporákem, mikrovlnná trouba, rychlovarná konvice, lednice, dostatek nádobí), velká koupelna se sprchou a vanou a oddělená toaleta.

Ubytování v domku s kuchyňkou

Dům s kuchyňkou, neboli Koňácký domek, je koncipován ve stylu horské chaty. Je zde 14 lůžek. Nachází se zde malá kuchyňka, ovšem bez trouby. Je zde vetší společenská místnost. V baráčku se topí kamny, což navozuje jedinečnou atmosféru. Je zde koupelna se sprchou a dvě oddělené toalety.

Ubytování v noclehárně

Noclehárna je tvořena jednou velkou místností s palandami o celkové kapacitě 18 lůžek. Zde se ubytovává od 6 lidí výše. Tento typ je vhodný pro více početné skupiny, které nechtějí strávit noc pod stanem. Je zde koupelna se sprchou a toaleta.

Ubytování v noclehárně s kuchyňkou

Tento typ ubytování nabízíme především pro skupiny, ubytováváme od 6 lidí výše. Srubová noclehárna je jedna velká místnost s postelemi. Celková kapacita je 13 lůžek. Tato srubová noclehárna je nově zrekonstruována. Nachází se zde malá kuchyňka (mikrovlnná trouba, lednice), koupelna se sprchou a dvě oddělené toalety. Topí se zde malými kamínky.

Stanování

Na stanování je potřeba rezervace. V době, kdy v areálu probíhají letní dětské tábory, není dovoleno v areálu stanovat.

Občerstvení u Indiána

Návštěvníkům areálu nabízí různé druhy nápojů (pivo, kofola, domácí limonádu, kávu Lavazza a rychlé občerstvení. Pro děti jsou připraveny nápoje bez umělých sladidel a konzervantů, tvarohové dezerty, přesnídávky, kojenecká strava k ohřevu a domácí koláče.

Video:​


Svatošské skály, Dětský ráj Svatošky, Svatošky dětský ráj.


KRAJ

Karlovarský kraj


ADRESA

Údolí ev.č. 105
35731 Loket – Údolí


GPS souřadnice​

50.1935044N
12.8090639E


Svatošské skály


Dětský ráj Svatošky


Svatošky dětský ráj


Kam s dětmi


Kam na výlet s dětmi


Svatošské skály, Dětský ráj Svatošky, Svatošky dětský ráj.


Tipy kam na výlet

Reklama

Mohlo by se vám líbit