Svatý Petr Krkonoše

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Svatý Petr Krkonoše nabízí kvalitně upravené sjezdovky s různou náročností. Na vrchol sjezdovek lyžaře dopraví celá řada lanovek a vleků, ze Svatého Petra na Pláň se dokonce svezete pohodlnou vyhřívanou šestisedačkou.

Modrá sjezdovk​

Modrá sjezdovka je nadstandardně široká a dlouhá, je ideální pro začínající lyžaře a lyžařky, červenou sjezdovku ocení zkušení a náročnější. Černá sjezdovka FIS World Cup, která má mezinárodní parametry je připravena pro ty nejnáročnější sjezdaře.

Červené sjezdovk​​

V horní části červené sjezdovky zvané „Hřiště“ na vás čeká oblíbená trať s názvem Audi Race Track, na které si můžete porovnat svůj zajetý čas s úspěšným českým reprezentantem v alpském lyžování Ondřejem Bankem. Trať je dlouhá 300m a má převýšení zhruba 90m.

U horní i dolní stanice​

U horní i dolní stanice lanovky se můžete občerstvit, odpočinout si a pokochat se dech beroucími výhledy na okolní zasněžené hory. A pokud rádi běžkujete, z Plání se můžete vydat do několika směrů po upravených běžkařských tratích. Oblíbené jsou třeba trasy na Strážné, na Krásnou pláň nebo směrem ke Klínovým boudám.


Webová stránka​

www.skiareal.cz


Ceník / Vstupné​

od 40 Kč


Otevírací doba​

od 8:00 do 17:00

Svatý Petr Krkonoše
Svatý Petr Krkonoše

Video:​


Kraj

Královéhradecký kraj


ADRESA

54351 Špindlerův Mlýn


GPS souřadnice​

50.7204514N
15.6132058E


Skiareál Svatý Petr​


Svatý Petr lanovka​


Lanovka Svatý Petr​


Svatý Petr Krkonoše​


Svatý Petr sjezdovka​Kam na hory​


Skiareál Aldrov


Tipy kam na výlety


Skiareál Svatý Petr, Svatý Petr lanovka, Lanovka Svatý Petr, Svatý Petr Krkonoše, Svatý Petr sjezdovka.


Tipy kam na výlet

Mohlo by se vám líbit