Svatý Petr Krkonoše

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Svatý Petr Krkonoše nabízí kvalitně upravené sjezdovky s různou náročností. Na vrchol sjezdovek lyžaře dopraví celá řada lanovek a vleků, ze Svatého Petra na Pláň se dokonce svezete pohodlnou vyhřívanou šestisedačkou.

Modrá sjezdovk​

Modrá sjezdovka je nadstandardně široká a dlouhá, je ideální pro začínající lyžaře a lyžařky, červenou sjezdovku ocení zkušení a náročnější. Černá sjezdovka FIS World Cup, která má mezinárodní parametry je připravena pro ty nejnáročnější sjezdaře.

Červené sjezdovk​​

V horní části červené sjezdovky zvané „Hřiště“ na vás čeká oblíbená trať s názvem Audi Race Track, na které si můžete porovnat svůj zajetý čas s úspěšným českým reprezentantem v alpském lyžování Ondřejem Bankem. Trať je dlouhá 300m a má převýšení zhruba 90m.

U horní i dolní stanice​

U horní i dolní stanice lanovky se můžete občerstvit, odpočinout si a pokochat se dech beroucími výhledy na okolní zasněžené hory. A pokud rádi běžkujete, z Plání se můžete vydat do několika směrů po upravených běžkařských tratích. Oblíbené jsou třeba trasy na Strážné, na Krásnou pláň nebo směrem ke Klínovým boudám.


Webová stránka​

www.skiareal.cz


Ceník / Vstupné​

od 40 Kč


Otevírací doba​

od 8:00 do 17:00

Svatý Petr Krkonoše
Svatý Petr Krkonoše

Video:​


Kraj

Královéhradecký kraj


ADRESA

54351 Špindlerův Mlýn


GPS souřadnice​

50.7204514N
15.6132058E


Skiareál Svatý Petr​


Svatý Petr lanovka​


Lanovka Svatý Petr​


Svatý Petr Krkonoše​


Svatý Petr sjezdovka​Kam na hory​


Skiareál Aldrov


Tipy kam na výlety


Skiareál Svatý Petr, Svatý Petr lanovka, Lanovka Svatý Petr, Svatý Petr Krkonoše, Svatý Petr sjezdovka.


Tipy kam na výlet

Reklama

Mohlo by se vám líbit