Tary Camp

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Tary Camp nabízí tento rok hodně zábavy. Tary a Stáňa si pro vás připravili překvapení! Tary totiž letos nepřijede na jeden celý den, ale rovnou na 3 dny! Už se můžeš začít těšit, protože camp s Tarym a Stáňou je naprostá jistota nejen srandy a zážitků, ale také toho, že získáš spousty zkušeností a tipů jak na techniky v parkouru, tak na natáčení a střih videí.

Týden na Tary kempu

Týden na Tary Campu bude nadupaný i po stránce kreativity. Za turnus budeš mít za úkol natočit a sestříhat se svým týmem video na zadané téma. Tato videa si budeme večer promítat a účastníci rozhodnou o tom nejlepším. Na Tary Campu získáš základní znalosti a vychytávky jak natáčet a editovat videa. Zjistíš, jak to funguje na YouTube a získáš nejdůležitější tipy a triky, jak se prosadit na internetu!

Naučíš se

Naučíš se, jak správně postupovat při tréninku, jakým způsobem překonávat strach a jak vysvětlit ostatním lidem, co vlastně děláme. Láká tě akrobacie? Chtěl by ses naučit backo i jiné flipy? Na campu se naučíš pracovat s vlastním tělem a zjistíš, čeho všeho jsi vlastně schopný. Posuneš se o level dál ve svém parkourovém tréninku


Webová stránka​

www.tarycamp.cz


Ceník / Vstupné​

6990 Kč


Otevírací doba​


Tary Camp 2020
Tary Camp

Video:​


KRAJ

Středočeský kraj


ADRESA

Kounice 30
285 22 Vlastějovice


GPS souřadnice​

49.7188453N
15.1964169E


Tary Camp


Tary camp cena


Tary camp tábor


Camp Tary camp


Parkour camp Tary


Kam do kempu


Rekreační areál Garnataurus


Tary Camp, Tary camp tábor, Tary camp cena, Camp Tary camp, Parkour camp Tary.


Tipy kam na výlet

Reklama

Mohlo by se vám líbit