Tary Camp 2020

Tary Camp

Tipy: KAM DO PŘÍRODY
Publikováno: Poslední aktualizace

Tary Camp nabízí tento rok hodně zábavy. Tary a Stáňa si pro vás připravili překvapení! Tary totiž letos nepřijede na jeden celý den, ale rovnou na 3 dny! Už se můžeš začít těšit, protože camp s Tarym a Stáňou je naprostá jistota nejen srandy a zážitků, ale také toho, že získáš spousty zkušeností a tipů jak na techniky v parkouru, tak na natáčení a střih videí.

Reklama

Více informací:

Týden na Tary kempu

Týden na Tary Campu bude nadupaný i po stránce kreativity. Za turnus budeš mít za úkol natočit a sestříhat se svým týmem video na zadané téma. Tato videa si budeme večer promítat a účastníci rozhodnou o tom nejlepším. Na Tary Campu získáš základní znalosti a vychytávky jak natáčet a editovat videa. Zjistíš, jak to funguje na YouTube a získáš nejdůležitější tipy a triky, jak se prosadit na internetu!

Naučíš se

Naučíš se, jak správně postupovat při tréninku, jakým způsobem překonávat strach a jak vysvětlit ostatním lidem, co vlastně děláme. Láká tě akrobacie? Chtěl by ses naučit backo i jiné flipy? Na campu se naučíš pracovat s vlastním tělem a zjistíš, čeho všeho jsi vlastně schopný. Posuneš se o level dál ve svém parkourovém tréninku

Tary Camp 2020
Tary Camp

INFORMACE

Webová stránka

Ceník / Vstupné

6990 Kč

Otevírací doba

———-

Region

Středočeský kraj

Adresa

Kounice 30
285 22 Vlastějovice

GPS souřadnice

49.7188453N
15.1964169E

Tary Camp, Tary camp tábor, Tary camp cena, Camp Tary camp, Parkour camp Tary.

Reklama

Tary Camp

Tary camp cena

Tary camp tábor

Camp Tary camp

Parkour camp Tary

Tary Camp, Tary camp tábor, Tary camp cena, Camp Tary camp, Parkour camp Tary.

Mohlo by se vám líbit