Televize LG 55NANO86

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Televize LG 55NANO86 s křišťálově čistým obrazem přinese skutečně výjimečné zážitky. Označení 4K značí obrazovku s celkem čtyřnásobným počtem obrazových bodů, než mívají klasické Full HD televize. Obraz televize LG je tedy složen z 3840 × 2160 bodů, a právě proto dosahuje vysokého prokreslení a skvělých detailů.

Dolby Vision IQ a Dolby Atmos

Vychutnejte si poslechový zážitek na televizi na maximum díky Dolby Atmos. Dokonalý obraz poskytuje technologie Dolby Vision IQ, která upraví obraz a kontrast podle daného žánru a světelných podmínek. S FILMMAKER MODE si navíc užijete automatické úpravy obrazu a zobrazení pohybu co nejpřirozeněji.

HDR 10 Pro a HLG Pro

Tyto dva formáty HDR 10Pro a HLG Pro poskytují televizi optimální kvalitu obrazu HDR, jelikož upravují podporované hlavní formáty HDR – HLG a HDR 10. Vychutnáte si tak váš oblíbený obsah ve vysokém rozlišení.

Virtuální svět

Virtuální svět bude vypadat lépe než ve skutečnosti díky technologii NanoCell a čistým barvám, které tato technologie vytváří. S vylepšenou grafikou v reálném čase díky různým herním funkcím, jako je nízké zpoždění na vstupu, HDMI 2.1 a HGiG si užijete virtuální svět ještě více. Televize LG 55NANO863NA SMART LED má navíc nízký Input lag, který vám umožní zaútočit na soupeře okamžitě a bez prodlení.

Televize LG 55NANO86
Televize LG 55NANO86

Pokračovat ve čtení:​

Režim HGiG pro HDR hry

Příjemnější zobrazení pro oči vás vtáhne přímo do děje hry. Režim HGiG rozezná výkon televizoru a kvalitu obrazu a vylaďuje grafiku HDR pro maximální herní HDR zážitek

HDMI 2.1 a VRR

Nové funkce, jako je například vyšší snímková frekvence, VRR, ALLM a eARC s podporou HDMI 2.1., umožňují zobrazení rychle se pohybujícího obrazu ve vyšším rozlišení a s plynulou, synchronizovanou grafikou. Variabilní obnovovací frekvence (VRR) udělá vaše hry pro konzole ještě jasnější a plynulejší, obraz nebude zpožděný ani trhaný a nebude ani problikávat.

Opravdový zážitek

Televize obsahuje technologii Nano Accuracy, která umožňuje vidět přesné barvy bez zkreslení, a to z libovolného úhlu. Ultra velká obrazovka, čisté barvy a úžasná kvalita obrazu potěší každého fanouška při sledování sportovních přenosů. S funkcí Motion Pro můžete sledovat všechny rychlé a jemné pohyby každého hráče bez rozmazání.

Virtuální zvuk

Televizor disponuje bohatějším virtuálním zvukem 4.0. Vytvořte si ve vašem obýváku efekt prostorového zvuku díky možnosti připojení až dvou Bluetooth reproduktorů.

Sportovní upozornění

Nyní vám už neunikne žádné sportovní utkání díky funkci Sportovní upozornění, která vás informuje před zápasem, během něj i po něm.


TV pro PS5


LG 55NANO86


Televize pro PS5


Televize LG 55NANO86


Televize pro PlayStation 5


Tipy co dělat doma


Hry na PS5 – XBOX SERIES – PC


TV pro PS5, LG 55NANO86, Televize pro PS5, Televize LG 55NANO86, Televize pro PlayStation 5.


Tipy co dělat doma

Reklama

Mohlo by se vám líbit