Televize LG 55NANO90

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Televize LG 55NANO90 má rozlišení 4K Ultra HD nabízí čtyřnásobek detailů oproti standardnímu Full HD. Díky vysokému kontrastu a živým čistým barvám, které způsobuje techno Nano Black, zažijete opravdu realistické scény. K opravdovému zážitku jako z kina přispívá také vylepšený prostorový zvuk, který vás vtáhne do děje.

Obsah v originální kvalitě

Televize zvládne přehrát veškerý obsah se všemi uměleckými prvky a v takové kvalitě, jak jej jeho tvůrci vytvořili. FILMMAKER MODE se postará o co nejpřesnější vyobrazení pohybu díky automatickým opravám obrazu. Dolby Vision IQ upraví kontrast dle aktuálních světelných podmínek a žánru promítaného obsahu, zvuková technologie Dolby Atmos se postará, abyste si přehrávaný obsah vychutnali na maximum.

Život ve vysokém rozlišení

LG NanoCell upravuje podporované hlavní formáty HDR – HLG a HDR 10. Vychutnáte si tak váš oblíbený obsah ve vysokém rozlišení. Full Array Dimming vám zprostředkuje vylepšený kontrast a úroveň černé pomocí individuálního řízení LED podsvícení.

Virtuální realita

Ještě nikdy nevypadal virtuální svět tak realisticky, jako s čistými barvami technologie NanoCell. Užijete si zkrátka herní svět na maximum, mimo jiné díky nízkému zpoždění na vstupu, HGiG a podpoře HDMI 2.1.

Televize LG 55NANO90
Televize LG 55NANO90

Pokračovat ve čtení:​

Nenechte se vyřadit ze hry

S NanoCell TV se vám nestane, že by vás soupeř vyřadit ze hry kvůli sekavému obrazu. Televize má totiž nízký Input lag, má tedy minimální zpoždění a synchronizuje tak dění ve hře s vašimi smysly.

Nový herní standard

LG NanoCell TV poskytuje také podporu VRR, takže všechny vaše hry budou plynulejší, obraz nebude problikávat a nebude se sekat. Vyšší snímková frekvence, ALLM a eARC s podporou HDMI 2.1 udělá z vašeho hraní fantastický zážitek. Režim HGiG vylaďuje HDR pro maximální hráčský zážitek.

Prostorový zvuk

LG NanoCell televize dokáží převést dvoukanálový zvuk na virtuální zvuk 4.0, čímž při použití až dvou Bluetooth reproduktorů dosáhnete prostorového zvuku.


TV pro PS5​


LG 55NANO90


Televize pro PS5


Televize LG 55NANO90


Televize pro PlayStation 5


Tipy co dělat doma


PS5 hry, XBOX hry, PC


TV pro PS5, LG 55NANO90, Televize pro PS5, Televize LG 55NANO90, Televize pro PlayStation 5.


Tipy co dělat doma

Reklama

Mohlo by se vám líbit