Televize LG OLED55BX

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Televize LG OLED55BX disponuje úhlopříčkou 55″. Vždy ostrý a jemný obraz díky 4K rozlišení. OLED technologie se stará o výjimečně dobrý kontrast. Dynamický rozsah HDR vám přináší nadprůměrně dynamický a přirozený zážitek. Typ tuneru DVB-T2 – HEVC je standardem bez kterého brzy nebude možné ladit pozemní televizní vysílání. Použít můžete rovněž podporované asistenty Amazon Alexa a Google Assistant.

Televize LG

Televize LG OLED55BX je multifunkční po vzoru HbbTV, což je kombinace televizního vysílání a širokopásmového internetu. Červené tlačítko HbbTV ovladače umožnuje čtení třeba programů TV stanic, archivů pořadů a filmů, zpětné přehrávání, nebo zpravodajství.

Funkcionalita hlasového ovládání vás zbavuje nutnosti nudného ovládání televizoru pomocí tlačítek. Gaming režim redukuje dobu odezvy obrazovky během hry, takže vám již neunikne jediný nepřítel.
Předpřipravená WiFi technologie televizoru pro připojení k síti.

Možnost nahrávání obsahu na vaši flashku pro nahrávání libovolného filmu i seriálu a následného přehrání. Standard uchycení VESA s vyvrtanými otvory se závitem s vzdálenosti 300×200 mm pro zachycení na stojan. Přenosový protokol DLNA pro nejsnadnější přenos videí, muziky či obrázků do televize.

Výjimečně kvalitní obraz televize LG

Chcete si užívat filmy, hry jen v té nejlepší kvalitě? LG OLED55BX s výjimečným rozlišením splňuje i ty nejvyšší nároky. Dovětek 4K znamená panel s čtyřnásobkem zobrazovacích bodů oproti donedávna nejběžnějším Full HD televizím.

Obraz televize LG je složen z 3840 × 2160 bodů, a díky tomu nabízí detaily na velmi vysoké úrovni. Ani při pohledu opravdu zblízka není rozmazaný, zůstává perfektně ostrý. Velmi jemné rozlišení si vychutnáte zejména u vysoce kvalitních filmů z Blu-ray, ale i u seriálů a dalšího obsahu. I starší filmy a seriály natočené v menším rozlišení umí televize zpracovat dopočítáním a tím je vylepší.

Nepřekonatelný kontrast OLED technologie

K jedinečné kvalitě obrazu napomáhá OLED technologie, v rámci které dokáže každý jednotlivý obrazový bod změnit barvu. Důsledkem je nepřekonatelný kontrast a především možnost bod jednoduše vypnout a tím dosáhnout dokonale černé barvy, v čemž se jí žádná jiná technologie nevyrovná.

Podobné obrazovky jsou výjimečné i velmi živými, sytými barvami. V žádném případě nesmí chybět tzv. HDR, vysoký dynamický rozsah. Ten napomáhá přirozenému kontrastu a jasu, nevznikají díky němu tak tmavé plochy kvůli protisvětlu a dojem ze scény je reálnější. Podporována je také technologie HDR10, Dolby Vision a HLG. HDR10 má na starosti převod barev do odstínů, jaké vnímá lidké oko. Dolby Vision využívá dynamická metadata pro dokonalejší úpravu barev a kontrastu. Ve výsledku podává obraz s HLG technologií jas věrněji a oživí tak každou scénu.

Televize LG OLED55BX
Televize LG OLED55BX

TV pro PS5


LG OLED55BX


LG OLED pro PS5


Televize LG OLED55BX


Televize pro PlayStation 5


Tipy co dělat doma


PS5 hry, XBOX hry, PC


TV pro PS5, LG OLED55BX, LG OLED pro PS5, Televize LG OLED55BX, Televize pro PlayStation 5.


Tipy co dělat doma

Reklama

Mohlo by se vám líbit