Kam do přírody PS5 hry, XBOX hry, PC Televize Samsung QE55Q90T
Televize Samsung QE55Q90T

Televize Samsung QE55Q90T

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Televize Samsung QE55Q90T zažijete epické výhry s pokročilým herním režimem, který zabezpečí čistotu detailů i při velmi rychlých scénách, bude ostrý nejen obraz, ale i váš gaming. V temných sekvencích navíc získáte nevídanou viditelnost a díky technologii FreeSync můžete zapomenout na nepříjemné trhání obrazu nebo lagy.

Více informací:

Minimalismus v hlavní roli

Nechte se okouzlit nekonečnou obrazovkou lemovanou ultra tenkými rámečky, které nebudou nijak rušit vaši pozornost. Jediné, co uvidíte, je nekonečná hloubka barev a pulzujících detailů vašeho oblíbeného obsahu.

Od nádherně sytých barev až po hlubokou černou

Nechte se unést precizními detaily a bohatým barevným spektrem technologie Q HDR 2000, který představuje vysokou svítivost až 2 000 nitů. Dynamické mapování odstínů formátu HDR10+ zvyšuje rozsah jasu televizoru, takže vás ohromí rozmanitost a bohatost jednotlivých odstínů. Technologie Quantum Dot se 100% objemem barev přináší až neuvěřitelnou miliardu barev, které zůstávají živé a syté při každé úrovni jasu.

Zvýraznění zvuku při zvýšeném hluku

Nenechte se rušit vrtajícími sousedy, křikem z ulice nebo zvuky při vaření. Funkce Automatického zesílení hlasu (AVA) se postará o to, abyste při sledování TV zřetelně slyšeli každé slovo. Zesílí totiž hlasovou složku ve scénách, kde probíhají dialogy

Jeden ovladač vládne všemu

Zbavte se všech přebytečných ovladačů. Nyní vám bude stačit jen jediný – One Remote. Umožní vám přehledně a rychle ovládat televizní obsah, set-top box, herní konzole nebo lokální aplikace.

Dynamické audio, které je vždy v pohybu

Dobrý akční film nebo gaming se neobejde bez kvalitního zvuku. Televizor od společnosti Samsung je vybaven funkcí Zvuku sledujícího pohyb (OTS), která se maximálně přizpůsobuje dění na obrazovce. Takto budete doslova obklopeni zvukem, což vám dovolí prožívat televizní zábavu rovnající se zážitku v kině.

Hlubší zážitek ze sledování

Zažijte skutečně hluboký vizuál se superjemnými detaily a vibrujícími barvami díky působivému 4K rozlišení. Mimořádnou obrazovou kvalitu podporujte inteligentní Quantum Processor 4K ve spoluprací s technologií 4K AI Upscaling. Ta pomocí strojového učení a pokročilého algoritmu dopočítává jednotlivá obrazová data z různých zdrojů a každý jednotlivý záběr vylepšuje do jedinečného 4K provedení. Funkce Adaptivní obraz navíc přizpůsobí okolnímu světlu jas vaší obrazovky.

Dokonalý kontrast v každém úhlu

Kvalitní obraz si vyžaduje výjimečně vyvážený kontrast. O to se stará technologie přímého zadního podsvícení, která automaticky upravuje scénu po scéně tak, aby obraz dosáhl maximálního rozsahu tmy a světla. Vypnutí podsvícení v tmavých místech zase zabezpečí dokonalé vyznění černé barvy. A díky ultra širokému pozorovacímu úhlu bude skutečně jedno, zda sledujete TV při vaření z kuchyně nebo sedíte přímo před ní – obraz QLED bude vždy perfektní.

Video: Samsung QE55Q90T

Televize Samsung QE55Q90T
Televize Samsung QE55Q90T

TV pro PS5, Televize pro PS5, Samsung QE55Q90T, Televize pro PlayStation 5, Televize Samsung QE55Q90T.

TV pro PS5

Televize pro PS5

Samsung QE55Q90T

Televize pro PlayStation 5

Televize Samsung QE55Q90T

PS5

TV pro PS5, Televize pro PS5, Samsung QE55Q90T, Televize pro PlayStation 5, Televize Samsung QE55Q90T.

Reklama

Mohlo by se vám líbit