Televize Sony Bravia 139cm pro PlayStation 5

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Televize Sony Bravia KD-55XH9096 je přesně ta televize kterou hledáte pro hraní her na PS5. Investovat do vašeho koníčku hraní her je skvělá volba a o to větší, jestli u hraní sedíte více času. Žijeme jen jednou, tak si to hraní udělejme nejlepší a nejkrásnější jak to jen jde. Až propojíte Sony Bravia a Sony PlayStation 5, tak pochopíte jak skvělou věc máte doma. Jen malá rada, po nákupu televize a PS5 si vezměte dovolenou, protože tohle vás dostane do jiného světa.

HDR

Object-based HDR remaster je technologie, která se stará o analýzu barev objektů na obrazovce televize a následnou úpravu kontrastu. Díky jednotlivě vylepšeným objektům dosáhne televize zprostředkování mnohem větší hloubky obrazu a detailnějších textur.

Full Array LED

Full Array LED je speciální technologie, která využívá zóny LED diod s nezávislým rozsvícením. Takto televize může zobrazit světlejší světlá místa a ještě tmavší tmavá místa. Díky tomu bude kontrast mnohem realističtější. Technologie X-tended Dynamic Range pak ještě upravuje jas, aby televize mohla zobrazit více odlesků a hlubší černou ve stínech.

4K rozlišení

Televize disponuje moderním procesorem 4K HDR Processor X1, který vám zprostředkuje obraz plný detailů v 4K rozlišení. Pokud budete sledovat film v 2K nebo Full HD rozlišení, televize automaticky zlepší rozlišení takřka na úroveň 4K prostřednictvím technologie 4K X-Reality PRO.


Pokračovat ve čtení:​

TRILUMINOS displej

Televize má speciální TRILUMINOS displej, která zprostředkuje mnohem širší paletu barev, než jste byli doposud zvyklí. Díky tomu uvidíte ty nejrůznější odstíny barev a svět na obrazovce doslova ožije ve vašem obývacím pokoji.

Dolby Vision s HDR

Televize disponuje technologií Dolby Vision a standardem s vysokým rozlišením (HDR), díky čemuž si budete moci užít poutavý zážitek při sledování filmů,seriálů a hraní her. Scény doslova ožijí s pomocí výraznějšího osvětlení, zářivějších barev a temnější černé.

Kvalitní zvuk

Televize má 20W reproduktory, které zprostředkují čistý zvuk přicházející ze všech směrů. Díky tomu se tak vždy ocitnete přímo v centru dění.

Zvuk s Dolby Atmos

Televize vám zprostředkuje komplexní zážitek ze sledování libovolného obsahu. Užijte si nejen skvělý obraz, ale i perfektní zvuk. Ten, díky technologii Dolby Atmos, přichází nejen zepředu, ale i shora.

S-Force Front Surround

Tato technologie vytváří prostorový zvuk, který je srovnatelný se zvukem z několika samostatných reproduktorům. Díky tomu se ponoříte ještě více do sledování vašeho filmu.


TV pro PS5


Sony Bravia pro PS5


Televize Sony Bravia


Televize pro PlayStation 5


Sony Bravia KD-55XH9096


Tipy co dělat doma


Hry na PS5 – XBOX SERIES – PC


TV pro PS5, Sony Bravia pro PS5, Televize pro PlayStation 5, Sony Bravia KD-55XH9096, Televize Sony Bravia.


Tipy co dělat doma

Reklama

Mohlo by se vám líbit