Kam do přírody PS5 hry, XBOX hry, PC Televize Sony Bravia 139cm pro PlayStation 5
Televize Sony Bravia

Televize Sony Bravia 139cm pro PlayStation 5

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Televize Sony Bravia KD-55XH9096 je přesně ta televize kterou hledáte pro hraní her na PS5. Investovat do vašeho koníčku hraní her je skvělá volba a o to větší, jestli u hraní sedíte více času. Žijeme jen jednou, tak si to hraní udělejme nejlepší a nejkrásnější jak to jen jde. Až propojíte Sony Bravia a Sony PlayStation 5, tak pochopíte jak skvělou věc máte doma. Jen malá rada, po nákupu televize a PS5 si vezměte dovolenou, protože tohle vás dostane do jiného světa.

Více informací:

HDR

Object-based HDR remaster je technologie, která se stará o analýzu barev objektů na obrazovce televize a následnou úpravu kontrastu. Díky jednotlivě vylepšeným objektům dosáhne televize zprostředkování mnohem větší hloubky obrazu a detailnějších textur.

Full Array LED

Full Array LED je speciální technologie, která využívá zóny LED diod s nezávislým rozsvícením. Takto televize může zobrazit světlejší světlá místa a ještě tmavší tmavá místa. Díky tomu bude kontrast mnohem realističtější. Technologie X-tended Dynamic Range pak ještě upravuje jas, aby televize mohla zobrazit více odlesků a hlubší černou ve stínech.

4K rozlišení

Televize disponuje moderním procesorem 4K HDR Processor X1, který vám zprostředkuje obraz plný detailů v 4K rozlišení. Pokud budete sledovat film v 2K nebo Full HD rozlišení, televize automaticky zlepší rozlišení takřka na úroveň 4K prostřednictvím technologie 4K X-Reality PRO.

TRILUMINOS displej

Televize má speciální TRILUMINOS displej, která zprostředkuje mnohem širší paletu barev, než jste byli doposud zvyklí. Díky tomu uvidíte ty nejrůznější odstíny barev a svět na obrazovce doslova ožije ve vašem obývacím pokoji.

Dolby Vision s HDR

Televize disponuje technologií Dolby Vision a standardem s vysokým rozlišením (HDR), díky čemuž si budete moci užít poutavý zážitek při sledování filmů,seriálů a hraní her. Scény doslova ožijí s pomocí výraznějšího osvětlení, zářivějších barev a temnější černé.

Kvalitní zvuk

Televize má 20W reproduktory, které zprostředkují čistý zvuk přicházející ze všech směrů. Díky tomu se tak vždy ocitnete přímo v centru dění.

Zvuk s Dolby Atmos

Televize vám zprostředkuje komplexní zážitek ze sledování libovolného obsahu. Užijte si nejen skvělý obraz, ale i perfektní zvuk. Ten, díky technologii Dolby Atmos, přichází nejen zepředu, ale i shora.

S-Force Front Surround

Tato technologie vytváří prostorový zvuk, který je srovnatelný se zvukem z několika samostatných reproduktorům. Díky tomu se ponoříte ještě více do sledování vašeho filmu.

Nebojte se promluvit

Televize disponuje vylepšeným hlasovým ovládáním, které vám ihned umožní užívat si nejrůznější aplikace nebo filmy a další pořady. Stačí si jen říct.

Video: Televize Sony Bravia

Televize Sony Bravia
Televize Sony Bravia

TV pro PS5, Sony Bravia pro PS5, Televize pro PlayStation 5, Sony Bravia KD-55XH9096, Televize Sony Bravia.

TV pro PS5

Sony Bravia pro PS5

Televize Sony Bravia

Televize pro PlayStation 5

Sony Bravia KD-55XH9096

PS5

TV pro PS5, Sony Bravia pro PS5, Televize pro PlayStation 5, Sony Bravia KD-55XH9096, Televize Sony Bravia.

Reklama

Mohlo by se vám líbit