Termokamery a teploměry

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Termokamery a teploměry mohou být skvělým způsobem, jak detekovat změny teploty, které mohou znamenat paranormální přítomnost. Termokamery jsou perfektním nástrojem pro vizualizaci teplotních změn v prostředí. Tepelné vybavení pro lov duchů funguje tak, že měří úroveň tepelné energie nebo tepla přítomné v určité oblasti, aby se zjistily teplotní rozdíly.

Ambient Thermometer

Ambient Thermometer je snadno použitelný pokojový teploměr se používá k okamžitému měření teploty a vlhkosti. Okolní teplota je nejlepší pro paranormální vyšetřování, když se pokoušíte detekovat chladná místa v oblasti.

FLIR E4 Thermal Camera

FLIR E4 Thermal Camera řada FLIR E je nejmenší, nejlehčí a cenově nejdostupnější termovizní kamera na trhu. Jeho použití je neuvěřitelně snadné a nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti. Získání vysoce kvalitních termosnímků, které vám okamžitě poskytnou tepelné informace.

FLIR E6 Thermal Camera

FLIR E6 Thermal Camera je řada FLIR E je nejmenší, nejlehčí a cenově nejdostupnější termovizní kamera na trhu. Jeho použití je neuvěřitelně snadné a nevyžaduje žádné předchozí zkušenosti. Získání vysoce kvalitních termosnímků, které vám okamžitě poskytnou tepelné informace.

Mel Meter

Mel Meter měřit EMF a teplotu, potřebujete ovládání jednou rukou, které vám poskytne množství informací a spoustu možností.

REM-ATDD

REM-ATDD, kromě detekce „přirozených“ a umělých EMF frekvencí (AC/DC) a změn okolní teploty v prostředí tato nová funkce také využívá mini teleskopickou anténu k vyzařování vlastního nezávislého magnetického pole kolem přístroje. Toto EM pole lze snadno ovlivnit materiály a předměty, které vedou elektřinu.Toto zařízení také obsahuje oblíbenou jednotku ATDD (Ambient Temperature Deviation Detection), která detekuje změny okolní teploty a upozorní vás na ně zvukovým tónem.

EDI+ Meter

EDI+ Meter je více než jen EMF měřič. Jedná se o komplexní nástroj pro lov duchů vytvořený pro lov duchů a paranormální vyšetřovatele, kteří chtějí přesnou detekci a data, která lze důkladně analyzovat v protokolu grafu nebo tabulky.

Thermal Cam FLIR TG267

Thermal Cam FLIR TG267 je nejdostupnější termovizní kamera na trhu s hlavními funkcemi, které potřebujete pro vyšetřování. Stačí namířit a vystřelit, abyste „viděli“ tepelné změny a pomocí spouště uložte snímky pro pozdější kontrolu.

Ranged Thermometer

Ranged Thermometer snadno použitelný teploměr s rozsahem se používá k měření povrchové teploty. Pro zjištění zdroje teplotních změn, jako je únik vzduchu z okna nebo klimatizace a topení, je nejlepší teploměr s dálkovým ovládáním.

Termokamery a teploměry
Termokamery a teploměry

Lovci duchů a Paranormální jevy v ČR

Lovci duchů a Paranormální jevy v ČR

VTPJ se věnuje vyšetřování a dokumentování paranormálních jevů. Pomocí speciálních přístrojů jsou schopni zachytit zvuky a hlasy ze světa záhrobí.


Teploměry


Termokamery


Duchové


Termokamery a teploměry

Reklama

Mohlo by se vám líbit