Tropic Hukvaldy

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Tropic Hukvaldy nabízí sezonní chov živých tropických motýlů, sbírku drahých kamenů, zkamenělin, motýlů a mušlí, sbírkové skleníky s exotickými rostlinami, zahradu v asijském duchu, mluvícího ptáka Loskutáka, mluvící papoušky – Ara, Amazoňan, Žako, Kakadu bílý a samce pumy americké. Na prohlídku, můžete i se psem na vodítku.

Tropické a subtropické rostliny

Adenium, Ananas, Avokádo, Banánovník, Citrusy, Roubování citrusů, Kamélie a Čajovník, Kávovník, Cycas, Pokojové bonsaje, Datlovník, Eukalyptus, Feijoa sellowiana, Ficus benjamina, Fíkovník, Granátovník, Karambola, Kaktusy a sukulenty, Liči, Mangovník, Masožravé rostliny, Maracuja, Monstera deliciosa, Narančila, Orchideje, Papája, Pepino, Psidium, Rajčenka, Rýmovník, Stevia Rebaudiana, Škůdci rostlin, Tillandsie, Tomel, Rostliny v teráriích, Pěstování rostlin v tranšeji, Vánoční hvězda, Pryšec nádherný, Poinzécie, Vavřín, Babaco, Tropické rostliny v bytech.

Venkovní rostliny

Asimina triloba, Thuje, Venkovní bonsaje, Jinan dvoulaločný, Japonský červený javor, Kaštanovník jedlý, Kiwano, Kiwi, Klanopraška čínská, Pěstování Rododendronů a Azalek, Pěstování bambusů, Zimolez kamčatský, Budleia daviddi, Čarověníky, Pohled do pravěku.

Na podzim

V tomto období dozrávají plody Kaki, exotické Asiminy triloby, fíky, ranné odrůdy japonských mandarin, a také plody kiwi, které můžete na zahradě i ochutnat. Podzim je také obdobím, kdy se v japonské zahradě mění barvy listnatých stromů a keřů, nejvíce japonské javory, jinany. Během podzimních a zimních měsíců je otevírací doba od čtvrtku do neděle, po domluvě možno navštívit i v jiném termínu.

Parkování na Hukvaldech

Parkovat můžete na centrálním parkovišti v centru Hukvald, odkud je to pouze 350m. Motocykl nebo kolo je možno zaparkovat přímo před firmou. Pro zakoupené rostliny můžete přijet přímo k firmě.


Webová stránka​

www.tropichukvaldy.cz


Ceník / Vstupné​

od 20 Kč


Otevírací doba​

od 11:00 do 16:30

Tropic Hukvaldy
Tropic Hukvaldy

Video:​


Kraj

Moravskoslezský kraj


ADRESA

Hukvaldy 51
739 46 Hukvaldy


GPS souřadnice​

49.6251144N
18.2266031E


Hukvaldy Tropic​


Tropic Hukvaldy


Expozice Tropic Hukvaldy


Obora Hukvaldy


Expozice Tropic Hukvaldy


Tipy kam na výlet

Reklama

Mohlo by se vám líbit