Turistika v Beskydech

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Turistika v Beskydech Ski areál Bílá Moravskoslezský kraj. Jestli hledáte kam na výlet s dětmi, nebo kam na procházku do přírody, tak Beskydy vás nezklamou. Můžete se těšit na trasy o délce od 1 km do 12 km.

ÚDOLÍM ČURÁBKY A SMRADLAVKY

Výchozí místo: dolní stanice lanové dráhy. Trasa dlouhá : 6 km Středně těžká trasa od horní stanice lanové dráhy Zbojník s odpočinkovým místem u vodní nádrže Čurábka. Trasa vhodná pro: Pěší turisty, rodiny s dětmi bez kočárku, kola.

K OSADĚ KAVALČANKY

Výchozí místo : dolní stanice lanové dráhy. Zbojník Délka trasy: 10 km. Středně těžká trasa po lesní i zpevněné cestě s výhledy vedoucí od horní stanice lanové dráhy, přes hlavní hřeben hory Zbojník. Trasa vhodná pro: pěší turisty, rodiny s dětmi včetně kočárku, kola i koloběžky.

BÍLÁ – MEZIVODÍ

Výchozí místo: u pokladny lanové dráhy. Délka trasy: 6 km ( v jednom směru možno využít autobus). Nenáročná trasa s možností příjemného posezení s dětským hřištěm a občerstvením na Mezivodí. Trasa vhodná pro: pěší turisty, rodiny s dětmi, kočárek, kola. Možno dále pokračovat v okruhu přes Kozí hřbety, zpět do Bílé.


Webová stránka​

www.skibila.cz


Ceník / Vstupné​

zdarma


Otevírací doba​

celoročně

Turistika v Beskydech
Turistika v Beskydech

Pokračovat ve čtení:​

KOZÍ HŘBETY –BÍLÁ

Výchozí místo: Mezivodí. Délka trasy: 12 km. Středně náročná trasa s výhledem na Lysou horu – nejvyšší horu Beskyd. Trasa vhodná pro: pěší turisty, rodiny s většími dětmi bez kočárku, kola.

Video:​


KRAJ

Moravskoslezský kraj


ADRESA

Bílá 53
73915 Bílá


GPS souřadnice​

49.4239844N
18.4047356E


Beskydy pěšky


Beskydy Bílá výlety


Turistika v Beskydech


Beskydy Turistika v zimě


Kam na procházku Beskydy


Kam na hory


Kam na procházku


Beskydy pěšky, Beskydy Bílá výlety, Turistika v Beskydech, Beskydy Turistika v zimě, Kam na procházku Beskydy.


Tipy kam na výlet

Reklama

Mohlo by se vám líbit