Ubytování Lipno Lake Resort

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Ubytování Lipno Lake Resort nabízí speciální vybavení a služby pro pobyt rodin s dětmi na Lipně. Skvělá kombinace aktivního pohybu v krásné přírodě s pohodlím rodinného ubytování v Lipně nad Vltavou.

Ubytování

Apartmán s 1 ložnicí a saunou pro 2+ osoby, Apartmán s 2 ložnicemi pro 4+ osoby, Apartmán se 2 ložnicemi a saunou pro 4+ osoby, Apartmán se 3 ložnicemi a saunou pro 6+ osob, Apartmán s 5 ložnicemi a saunou pro 10+ osob.

Dětské hřiště

Rodiny s dětmi ocení kvalitní a bohatě vybavené dětské hřiště, kde se děti patřičně vyřádí. Na hřišti samozřejmě nechybí houpačky, skluzavky, pískoviště, množství různých prolézaček a lavičky pro rodiče.

Dětské hřiště je umístěno přímo v parku pod apartmány mezi bazénem a sportovním hřištěm. Hlavní dominantou hřiště je velká loď skřítka Wítka, rozumnou adrenalinovou atrakcí pak sjezd na lanové dráze.

V období letních prázdnin čeká na dětské i dospělé návštěvníky Lipno Lake Resortu pestrá škála animačních programů, soutěží a zábavy pod vedením zkušených instruktorek.

Sortiment zimní půjčovny

Sjezdové lyže Fischer, Snowboardy Westige, Běžky Fischer, Lední brusle Fila, Ledoběžky Kickbike, Sněžnice Komperdell, Sněžná kola – fat biky Rock Machine, Dětské vozíky Thule, Croozer a Chariot a veškeré příslušenství. Servis sportovních potřeb a prodej zimního vybavení, vosků, Náhradních dílů a doplňků.


Webová stránka​

www.lipnolakeresort.cz


Ceník / Vstupné​

od 500 Kč


Otevírací doba​

Recepce
08:30-12:00
13:00-17:00

Ubytování Lipno Lake Resort 2020
Ubytování Lipno Lake Resort

Pokračovat ve čtení:​

Sortiment letní půjčovny

Kola a elektro kola Rock Machine, Koloběžky Kickbike, Inline brusle Fila, Dětské vozíky Thule, Croozer a Chariot, Sportovní hole Leki, Plavidla a veškeré příslušenství. Servis sportovních potřeb a prodej sportovního vybavení, náhradních dílů a doplňků.

Bazén

Vyhřívaný resortní bazén a dětské brouzdaliště se slanou vodou. Bazény jsou umístěny v parku přímo pod apartmány. U bazénů jsou k dispozici bezplatně i lehátka a slunečníky. K pohodě u vody přispívá i kiosek s občerstvením.

V areálu Lipno Lake Resortu je

V areálu Lipno Lake Resortu je pro hosty k dispozici také ohniště s posezením u lesa, prádelna s pračkami a sušičkami, na recepci si můžete zapůjčit nejen další vybavení apartmánů pro děti (židličky, postýlky, ohrádky, vaničky, chůvičky, přebalovací pulty), ale i například gril nebo žehličku na prádlo.

Video:​


Lake Resort Lipno, Lipno Lake Resort, Ubytování Lipno apartmány, Ubytování Lipno Lake Resort, Lipno nad Vltavou ubytování.


KRAJ

Jihočeský kraj


ADRESA

Lipno Lake Resort 302
382 78 Lipno nad Vltavou


GPS souřadnice​

48.6433944N
14.2231397E


Lake Resort Lipno


Lipno Lake Resort


Ubytování Lipno apartmány


Ubytování Lipno Lake Resort


Lipno nad Vltavou ubytování


Kam k vodě


Fábula rodinný zábavný park


Lake Resort Lipno, Lipno Lake Resort, Ubytování Lipno apartmány, Ubytování Lipno Lake Resort, Lipno nad Vltavou ubytování.


Tipy kam na výlet

Reklama

Mohlo by se vám líbit