Venkovní hry Nachozeno

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Venkovní hry Nachozeno jsou netradiční venkovní poznávací hry pro 2-6 hráčů, které vás provedou českými městy. Zavedou vás na místa, o kterých by si obyčejný turista mohl nechat jen zdát. U příjemné procházky budete plnit úkoly, řešit záhady, odpovídat na záludné otázky a tím zjišťovat, kam povedou vaše další kroky v daném městě. Potřebujete pouze chuť poznávat a bavit se. Hru díky možným nápovědám dokončí úplně každý. Průměrná doba hry je 3-4 hodiny.

NETRADIČNÍ ZÁBAVA

Budete plnit úkoly, luštit šifry, zapojovat své mozkové závity a postupně tak objevovat trasu cesty. Během ní se dozvíte zajímavé informace o daném městě.

AKTIVNÍ ODPOČINEK

Během hry se projdete po svých (cca 4-6 km). Tempo a celková rychlost hry je však čistě na vás. Pro doplnění energie můžete využít i podniky, které po cestě potkáte.

VÝLET A POZNÁVÁNÍ

Navštívíte krásná zákoutí českých měst a proniknete do života místních lidí. Hra vás zavede i na místa, kde pořídíte originální fotky.

Venkovní hry Nachozeno
Venkovní hry Nachozeno

Pokračovat ve čtení:​

PRO DĚTI I DOSPĚLÉ

Skvělá forma odpočinku pro všechny věkové kategorie. Vyrazit tak můžete, ať už jste rodina s dětmi, banda přátel nebo zamilovaný pár.

Video:​


Hra Nachozeno


Nachozeno v Telči


Nachozeno v Liberci


Venkovní hry Nachozeno


Venkovní hra Nachozeno


Společenské hry


Tipy co dělat doma


Nachozeno v Telči, Nachozeno v Liberci, Venkovní hra Nachozeno, Venkovní hry Nachozeno.


Tipy na hry pro PS5, PS4, PC, XBOX

Reklama

Mohlo by se vám líbit