Volné kempy

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Volné kempy v ČR nabízí místa pro stany, karavany, nebo ubytování v chatkách. Před výletem se radši ještě ujistěte že v daném kempu jsou volná místo a popřípadě si udělejte rezervaci. V seznamu níže se nevejdou všechny tipy na kempy, proto doporučujeme kliknout dole v článku na tlačítko kam do kempu.


Kemp Fousek

Kemp Fousek

Kemp Fousek s restaurací a nadstandardně vybavených chatiček je ideálním místem pro rodinnou dovolenou a výchozím bodem pro návštěvu přírodních i kulturních památek po širokém okolí. Kemp tvoří uzavřený komplex 32 plně vybavených, zateplených, útulných a vždy čistých dřevěných chatek.


Autokemp Ždáň

Autokemp Ždáň

Autokemp Ždáň nabízí písečnou pláž, která se mírně svažuje do vody, ideální pro rodiny s malými dětmi. V kempu Ždáň je půjčovna lodiček, vodních šlapadel, surfů, ale také možnost si zahrát tenis a minigolf.


Kemp Sedmihorky

Kemp Sedmihorky

Kemp Sedmihorky je zejména pro rodiny s dětmi. V blízkém okolí je celá řada hradů, zámků a staveb lidové architektury, ale i množství přírodních lokalit. Geologicky velmi rozmanitá oblast je plná skalních měst.


Autokemp Skalice

Autokemp Skalice

Autokemp Skalice nabízí ubytování v chatičkách, garsonkách, apartmánech, v karavanu a ve stanu. Kolem kempu Skalice prochází mnoho turistických tras a cyklotrasy v okolí jsou ideální pro aktivní odpočinek.


Kemp Olšina Lipno

Kemp Olšina Lipno

Kemp Olšina Lipno je určen především pro rodinnou dovolenou, není vhodný pro hlučné hosty, skupinové oslavy, apod. Camping Olšina se nachází na břehu přehrady Lipno v těsné blízkosti obce Černá v Pošumaví v Jižních Čechách.


Autokemp Seč Pláž

Autokemp Seč Pláž

Autokemp Seč Pláž nabízí ubytování v chatkách, mobilních domech a rodinných stanech, vedle toho je zde možnost stanování či umístění vlastního karavanu. Milovníci koupání a opalování najdou na pláži vše potřebné, od možnosti se osprchovat až po občerstvení.


Karavan kemp Valek

Karavan kemp Valek

Karavan kemp Valek je rozsáhlý areál pro sto a více karavanů, ideální místo pro strávení klidné dovolené. Elektrické přípojky 10 ampér, kvalitní a čisté sociální zařízení.Velké množství nabízených služeb.


Autocamping Rozkoš

Autocamping Rozkoš

Autocamping Rozkoš je vhodný pro pěší turistiku, cykloturistiku spojenou s výlety po okolních památkách a přírodních rezervacích. Kemp na Rozkoši doporučujeme pro rodiny s dětmi.


Kemp Popelíky na Orlíku

Kemp Popelíky na Orlíku

Kemp Popelíky na Orlíku leží hned u přehradní hráze Orlického jezera. Můžete se těšit na písečnou pláž s pozvolným přístupem do vody. Ubytování v chatkách, v karavanu a ve stanu.


Máchovo jezero kemp Klůček

Máchovo jezero kemp

Máchovo jezero kemp Klůček nabízí možnost na chvíli vyměnit rušné město za romantický klid přímo v srdci borového lesa. Těžko najdete přírodní kemp s tak ideální polohou.


Lesní tábořiště Nebřich

Lesní tábořiště Nebřich

Lesní tábořiště Nebřich nabízí stanovací místa v lesním prostředí volně rozmístěna mezi stromy a proto jsou místa velmi rozmanitá. Najdete zde místa malá i velká, rovinatá i svažitá. Většina míst umožňuje parkování auta přímo u stanu.


Kempy aktualne, Volné kempy v ČR, Hezké kempy v ČR, Nejlevnější kempy v ČR.


Volné kempy v ČR
Volné kempy

Kempy aktualne


Volné kempy v ČR


Hezké kempy v ČR


Nejlevnější kempy v ČR


Pinterest


Tipy kam na výlety


Kempy aktualne, Volné kempy v ČR, Hezké kempy v ČR, Nejlevnější kempy v ČR.


Volné kempy v ČR

Reklama

Mohlo by se vám líbit