Koupaliště 2022 a kam k vodě v ČR. Ale také zde najdete kam k vodě za Prahu, z Prahy, kolem Prahy, v okolí Prahy, s dětmi a se psem.

Koupaliště 2022

Biotop Lhotka se nachází v blízkosti sídliště Novodvorská. V místech bývalého tradičního koupaliště Lhotka. Pro návštěvníky je k dispozici koupací jezero

Biotop Lhotka  

Biotop Radotín tvoří uzavřený okruh vody oddělený fóliemi od okolního prostředí. Celý areál je zatravněn s umělou závlahou a je oplocen.

Biotop Radotín  

Koupaliště Riviéra v Brně je skvělé místo pro rodiny s dětmi. Nejmenší návštěvníci naleznou vodní zábavu ve velikánském venkovním brouzdališti. 

Koupaliště Riviéra 

Koupaliště Kraví hora v Brně nabízí vnitřní a venkovní bazén. K dispozici zdarma jsou stylová lehátka a přístup k bazénům je bezbariérový. 

Koupaliště  Kraví hora  

Koupaliště Flošna nabízí příjemné koupání pro rodiny s dětmi. Ke slunění slouží nejen travnatá plocha, ale i venkovní terasy s dřevěnými lehátky a slunečníky (zdarma). 

Koupaliště Flošna

Koupaliště Stírka Vám nabídne velký plavecký bazén pro dospělé a dětský bazén s vodním hřibem a skluzavkou pro děti. Rovněž nabízí možnost zapůjčení lehátek a slunečníků. 

Koupaliště Stírka 

Koupaliště Pražačka je ideální volbou kam k vodě. Na své si nově přijdou také rodiny s dětmi, senioři či neplavci. V areálu venkovního bazénu se nachází

Koupaliště Pražačka