Windows 11 CZ Microsoft download

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Windows 11 CZ Microsoft download poskytuje klidný a kreativní prostor, kde se můžete věnovat svým vášním prostřednictvím nových zkušeností. Od omlazené nabídky Start po nové způsoby připojení k oblíbeným lidem, zprávám, hrám a obsahu – Windows 11 je místem, kde můžete přirozeně přemýšlet, vyjadřovat se a tvořit.

Maximalizujte svou produktivitu

Získejte přístup ke všem potřebným aplikacím a snadno zvládněte více úkolů díky nástrojům, jako jsou rozvržení Snap, plochy a nové intuitivnější dokování.

Nové způsoby připojení

Pomocí služby Microsoft Teams se můžete okamžitě spojit s lidmi, na kterých vám záleží, přímo z počítače. Volejte nebo chatujte zdarma – bez ohledu na to, na jakém zařízení jsou.

Váš obsah, který jste si sami vybrali

S prohlížečem Microsoft Edge a množstvím widgetů, které si můžete vybrat, můžete být rychle informováni o novinkách, informacích a zábavě, které jsou pro vás nejdůležitější. V novém obchodě Microsoft Store snadno najdete aplikace, které potřebujete, a pořady, které rádi sledujete.

Windows 11 CZ Microsoft download
Windows 11 CZ Microsoft download

Pokračovat ve čtení:​

Čas na hraní – Kdykoli

Windows 11 posouvá hraní na zcela novou úroveň díky grafickým možnostem, které se vyrovnají realitě. Objevte svou další oblíbenou hru díky službě Xbox GamePass, která vám umožní přístup k více než 100 vysoce kvalitním hrám (členství se prodává samostatně).

Počítač pro každého z nás

Nový systém Microsoft Windows 11 je k dispozici na nejširší škále zařízení od našich partnerů, kteří přinášejí nejnovější inovace v oblasti dotyku, pera a hlasu, takže si snadno vyberete to nejlepší a cenově nejdostupnější zařízení pro vás.

Video:​ Windows 11 CZ Microsoft download

Windows 11

Win 11​


Windows 11 CZ


Windows 11 update


Windows 11 kdy vyjde


Microsoft Windows 11


Windows 11 download cz


Xbox Series X


Microsoft.com


Tipy co dělat doma


Win 11, Windows 11 CZ, Windows 11 update, Windows 11 kdy vyjde, Microsoft Windows 11, Windows 11 download cz.


Windows 11 CZ Microsoft download

Reklama

Mohlo by se vám líbit