WRC 9 PC – PS4 – XBOX

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

WRC 9 PC – PS4 – XBOX bude zpočátku k dispozici na Xbox One, PS4 a PC z obchodu Epic Games Store a později na Nintendo Switch. Další podrobnosti o časování vydání pro Xbox Series X a PlayStation5 budou oznámeny v následujících měsících.

Rozšířený a náročnější režim kariéry

Režim kariéry ve WRC 8 se fanouškům skutečně líbil a navíc byl označen za jeden z nejlepších kariérních režimů na poli závodních her. Ve WRC 9 se vrací s rozšířenými herními mechanismy, novými příležitostmi pro vylepšování týmu, širší škálou závodů a silnější vazbou na to, co skutečné mistrovské týmy dělají v průběhu celého roku.

Ještě realističtější herní zážitek

Aby vývojáři vylepšili některé chování vozidel, opět se zaměřili na realismus automobilové fyziky, včetně závěsů, brzd a přenosu hmoty, aby posunuli autenticitu na vyšší úroveň. Tato detailní péče věrně reprodukuje reaktivitu vozidel na všechny povrchy a všechny podmínky, které najdete na skutečném turnaji.

Ještě více obsahu

WRC 9 opět přináší rozsáhlý obsah se třemi novými událostmi v kalendáři: návrat ikonické Safari Rally v Keni, Rally Japan a jeho náročné úzké asfaltové silnice, nádherná krajina v Rally New Zealand a dvě další rally se zcela novým prostředím. Fanoušci budou moct usednout za volant nových klasických aut, která se zapsala do historie WRC.


Video:​


WRC 9 PC


WRC 9 PS4


WRC 9 PS5


WRC 9 XBOX


WRC 9 Nintendo Switch


PS5


Hry na PS5 – XBOX SERIES – PC​


WRC 9 PC, WRC 9 PS4, WRC 9 PS5, WRC 9 XBOX, WRC 9 Nintendo Switch.


Tipy na hry pro PS5, PS4, PC, XBOX

Reklama

Mohlo by se vám líbit