WRC 9 PS5

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

WRC 9 PS5 je pokračováním oblíbeného rally simulátoru. Staňte se profesionálním závodníkem skutečného šampionátu WRC 2020. Projedete se také na nových okruzích v Portugalsku a Finsku. Vyberte si z více než 50 reálných týmů a vozů z kategorií WRC 1 až WRC 3, WRC Junior a historických vozů.

Oficiální FIA licence

Stejně jako předchozí díly má i WRC 9 oficiální licenci FIA World Rally Championship, takže hra plně odpovídá letošnímu skutečnému šampionátu. Projeďte se na totožných tratích jako profesionální závodníci, v reálných vozech a proti skutečným jezdcům.

Téměř 900km skutečných tratí

WRC 9 nabízí stejné tratě jako skutečný šampionát. Do nabídky tak přibyla safari v Keni a japonská a novozélandská rally. Každá z tras je přitom vymodelována přesně podle své reálné předlohy.

Staňte se profesionálním jezdcem a řiďte vlastní tým

V kariérním režimu si nejen projdete celou sezónu v kůži skutečného závodníka, ale také budete mezi závody řídit celou stáj. Vyjednávat se sponzory, najímat nové kolegy, rozhodovat o investicích, a kdy a jak trénovat.


Pokračovat ve čtení:​

Online multiplayer i splitscreen pro dva hráče

Devátý díl WRC nabízí přehršel herních režimů. Od kariéry, přes výuku nebo cvičné jízdy. Nechybí ani online hra pro více hráčů v čele s eSports WRC 2020 ligou a režim rozdělené obrazovky pro dva hráče. S přáteli si tak zahrajete po internetu nebo ve dvou na jednom gauči.

Video:​


WRC 9


PS5 WRC 9


WRC 9 PS5


PS5


Hry na PS5 – XBOX SERIES – PC​


WRC 9 PS5


Tipy na hry pro PS5, PS4, PC, XBOX

🎮WRC 9 PS5 – 2022 – Kam do přírody
WRC 9 PS5

WRC 9 PS5 je pokračováním oblíbeného rally simulátoru. Staňte se profesionálním závodníkem skutečného šampionátu WRC 2020. Projedete se

Cena: 1299

Cena měny:

Operační systém: Playstation 5, Playstation 4

Kategorie aplikace: Game

Hodnocení redakce:
5
Reklama

Mohlo by se vám líbit