Xbox Series X koupit

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Xbox Series X koupit a hrát. Jestli jste fanoušek Xboxu, tak jste na správném místě. Pojďme se společně podívat co nás čeká a jak moc se máme těšit. Už teď víme, že výkon konzole je tak famózní, že nám nový Xbox přinese pár let neskutečné zábavy a relaxace.

Zpětná kompatibilita a nové hry

Naprostou samozřejmostí pro Xbox Series X je zpětná kompatibilita se všemi staršími hrami pro Xbox One a těmi přizpůsobenými z původního Xboxu a X360.

SSD zajistí bleskový start her

Microsoft slibuje, že v nové generaci Xboxu prakticky odstraní zdlouhavé načítání her. Jednoduše použije rychlé úložiště typu SSD s kapacitou 1 TB a možností externího rozšíření. Rozšiřující karta úložiště pro Xbox Series X nabízí dodatečný prostor pro hry s maximální rychlostí a výkonem a replikuje interní zakázkový disk SSD v konzoli. Tato karta o kapacitě 1 TB se zasouvá přímo do zadní části konzole do vyhrazeného portu pro rozšíření úložiště.

Nejvýkonnější a nejrychlejší Xbox

Microsoft udává až čtyřnásobný výkonnostní skok! Hrát budete až ve 4K rozlišení a 60 FPS (když budeme hrát s niším rozlišením tak se dostaneme na 120 FPS).


Video:​


Xbox X koupit


Koupit Xbox X


Xbox Series koupit


Xbox Series X koupit


Koupit Xbox Series X


Xbox Series X


Hry na PS5 – XBOX SERIES – PC​


Xbox X koupit, Koupit Xbox X, Xbox Series koupit, Koupit Xbox Series X, Xbox Series X koupit.


Tipy na hry pro PS5, PS4, PC, XBOX

Reklama

Mohlo by se vám líbit