Xbox Series X koupit

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Xbox Series X koupit a hrát. Jestli jste fanoušek Xboxu, tak jste na správném místě. Pojďme se společně podívat co nás čeká a jak moc se máme těšit. Už teď víme, že výkon konzole je tak famózní, že nám nový Xbox přinese pár let neskutečné zábavy a relaxace.

Více informací:

Zpětná kompatibilita a nové hry

Naprostou samozřejmostí pro Xbox Series X je zpětná kompatibilita se všemi staršími hrami pro Xbox One a těmi přizpůsobenými z původního Xboxu a X360.

SSD zajistí bleskový start her

Microsoft slibuje, že v nové generaci Xboxu prakticky odstraní zdlouhavé načítání her. Jednoduše použije rychlé úložiště typu SSD s kapacitou 1 TB a možností externího rozšíření. Rozšiřující karta úložiště pro Xbox Series X nabízí dodatečný prostor pro hry s maximální rychlostí a výkonem a replikuje interní zakázkový disk SSD v konzoli. Tato karta o kapacitě 1 TB se zasouvá přímo do zadní části konzole do vyhrazeného portu pro rozšíření úložiště.

KOUPIT: XBOX SERIES X

Nejvýkonnější a nejrychlejší Xbox

Microsoft udává až čtyřnásobný výkonnostní skok! Hrát budete až ve 4K rozlišení a 60 FPS (když budeme hrát s niším rozlišením tak se dostaneme na 120 FPS).

Official trailer

Xbox X koupit, Koupit Xbox X, Xbox Series koupit, Koupit Xbox Series X, Xbox Series X koupit.

Xbox Series X Koupit
Xbox Series X Koupit

8jádrové CPU

Srdcem konzole Xbox Series X je na zakázku navržený procesor využívající nejnovější architektury Zen 2 a RDNA 2 od společnosti AMD. Nový systém na čipu s výpočetním výkonem 12 teraflopů, který myslí na kompatibilitu pro čtyři generace hráčů, byl od základů stvořen pro rychlost a výkon. Procesor konzole Xbox Series X bude vybaven 8 jádry řady Zen 2 a 16 vlákny s pracovní frekvencí až 3,8 GHz, což z nové konzole od Microsoftu učiní zřejmě nejvýkonnější konzoli na trhu.

Odpařovací komora

Odpařovací komora konzole Xbox Series X umožňuje rovnoměrné rozprostření teplot jádra a paměti.

Konstrukce chladiče

Chladič je pasivní mechanická komponenta prostá elektroniky, která hraje zásadní roli ve spolehlivosti a výkonu konzole Xbox Series X a která je integrovaná přímo do těla konzoly. Tato jedinečná komponenta architektury paralelního chlazení propůjčuje konzole charakteristický vzhled.

Ještě lepší hraní her

Nová revoluční architektura Xbox Velocity umožní zvýšit výkon tisícům her pro Xbox One, včetně her pro Xbox 360 a původní Xbox Games, což se projeví zkrácenou dobou spouštění a načítání, stabilnější snímkovou frekvencí, vyšším rozlišením a lepší kvalitou.

Strukturovaný povrch a tlačítko pro sdílení

Díky strukturovanému povrchu spouští a tlačítek nikdy neminete cíl. Vyhrazené tlačítko pro sdílení umožňuje bezproblémové zachycení a sdílení obsahu.

Grafika generace RDNA 2

O GPU se postará společnost AMD. Konkrétně půjde o modifikovaný čip AMD NAVI 21 s 52 výpočetními jednotkami, každá o taktu 1,825 GHz. Celkový výkon GPU tak dosáhne 12,155 TFLOPS, což je o více než 20 % více, než co zvládne grafická karta Radeon RX 5700 XT.

Dělená základní deska

Průkopnická dělená základní deska, která byla u konzoly použita vůbec poprvé, zajišťuje rovnoměrnou teplotu vnitřních komponent a umožňuje konzole Xbox Series X podávat vyšší výkon.

Chladná za všech okolností

Inovativní architektura paralelního chlazení umožňuje úžasné herní zážitky s neuvěřitelnou grafickou věrností a výkonem. Tři primární kanály pro paralelní proudění vzduchu rozdělují tepelné zatížení do několika vzduchových proudů umožňujících lepší regulaci vnitřní teploty subsystémů konzoly, včetně dělené základní desky a konstrukce chladiče.

Nový bezdrátový ovladač pro Xbox

Užijte si modernizovaný design s tvarovanými povrchy a propracovanou geometrií pro větší pohodlí během hraní. Umožňuje rychlé spárování, hraní a přepínání mezi podporovanými konzolemi, počítači PC a mobilními zařízeními.

Hybridní směrový ovladač

Hybridní směrový ovladač nabízí hráčům známé, ale přesto vylepšené ovládání oproti klasickému bezdrátovému ovladači pro Xbox.

Xbox X koupit, Koupit Xbox X, Xbox Series koupit, Koupit Xbox Series X, Xbox Series X koupit.

Xbox X koupit

Koupit Xbox X

Xbox Series koupit

Xbox Series X koupit

Koupit Xbox Series X

Xbox X koupit, Koupit Xbox X, Xbox Series koupit, Koupit Xbox Series X, Xbox Series X koupit.

Mohlo by se vám líbit

Tento web používá k poskytování služeb a analýze návštěvnosti soubory cookies. Souhlasím : číst více