ZOO

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

ZOO v ČR, v okolí Prahy a v Praze. V článku najdete 7 tipů kam na výlet do zoologické zahrady: ZOO Děčín, ZOO Tábor, ZOO Lešná Zlín, Zoopark Na Hrádečku, ZOO Hluboká nad Vltavou, Pražská zoologická zahrada a Safari Kemp ZOO Dvůr Králové. Může se stát, že v článku nenajdete to co hledáte, potom doporučujeme kliknout v menu na TIPY KAM NA VÝLETY.


ZOO Děčín

Zoo Děčín

ZOO Děčín je rájem pro děti. K vydovádění zde mají velký dětský areál s průlezovým hradem a horolezeckou stěnou. Velkou zábavu si užijí také v dětské kontaktní zoo ale i při samotné prohlídce.


ZOO Tábor

ZOO Tábor

ZOO Tábor je ideálním výletem pro celou rodinu, kterou navíc ani příliš finančně nezatíží. Zakládají si na tom, že patří k turistickým cílům s jedním z nejnižších vstupných.


ZOO Lešná Zlín

Zoo Lešná Zlín

ZOO Lešná Zlín nabízí krásný výlet nejen o víkendu. V málokteré evropské zoologické zahradě najdete tak výrazné propojení expozic zvířat a rostlinné výsadby.


Zoopark Na Hrádečku

Zoopark na Hrádečku 2020 mapa

Zoopark Na Hrádečku je ve stádiu neustálého budování, ale od roku 2014 je veřejnosti přístupný. Návštěvníci, nejvíce oceníte rodinnou atmosféru a velmi zajímavé komentované prohlídky s krmením.


ZOO Hluboká nad Vltavou

Zoo Hluboká nad Vltavou

ZOO Hluboká nad Vltavou je jedna z nejstarších zoologických zahrad v České republice. V roce 2019 oslavila 80 let od svého otevření pro veřejnost.


Pražská zoologická zahrada

Pražská zoologická zahrada, ZOO Troja, Pražská ZOO, Zoologická Zahrada Praha mapa

Pražská zoologická zahrada Vám nabízí poznat ZOO v Praze i v nočních hodinách. A přes den Vám nabídne areál o rozloze 61 ha, z toho neuvěřitelných 51 ha je expozice a projít se můžete po 10 km cest.


Safari Kemp ZOO Dvůr Králové

Safari Kemp ZOO Dvůr Králové nad Labem

Safari Kemp ZOO Dvůr Králové nad Labem nabízí luxusní stany v africkém stylu, v blízkosti výběhu afrických zvířat. Který vám kromě komfortního ubytování nabízí možnost mít africkou přírodu na dosah.


Zoo v ČR, Zoo v Praze, Kam do zoo, Nejhezčí zoo v ČR, Zoo v okolí Prahy.


Zoo v ČR
Zoo

Zoo v ČR


Zoo v Praze


Kam do zoo


Zoo v okolí prahy


Nejhezčí zoo v ČRPinterest


Kam s dětmi


Tipy kam na výlety


Zoo v ČR, Zoo v Praze, Kam do zoo, Nejhezčí zoo v ČR, Zoo v okolí prahy.


Zoo v ČR

Reklama

Mohlo by se vám líbit