Zoopark na Hrádečku

Tipy: K4M DO PŘÍRODY

Zoopark Na Hrádečku je ve stádiu neustálého budování, ale od roku 2014 je veřejnosti přístupný. Návštěvníci, nejvíce oceníte rodinnou atmosféru a velmi zajímavé komentované prohlídky s krmením. Naleznete zde přes 100 druhů zvířat, která jsou řazena mezi ohrožené druhy živočichů a jsou chráněna úmluvou CITES.

ZOO na Hrádečku

V ZOO naleznete 8 druhů drápkatých opic, lemury, pumy, velbloudy, lamy, klokany, osly, 3 druhy pštrosů, nosály, mývaly, dikobrazy, varany, krokodýly a další… Momentálně v Zooparku chovájí cca 130 druhů zvířat.

Zoopark zajišťuje

Zoopark zajišťuje odborný výcvik studentů a spolupracuje s vysokými školami na realizace diplomových prací studentů, týkajících se etologie, fyziologie a systematiky.

Komentované prohlídky

Na komentované prohlídky není nutná rezervace. Prohlídky pro skupiny větší než 10 osob se můžete domluvte předem na telefonu 420 732 353 340. Délka: cca 1,5 hodiny.


Webová stránka​

www.zoonahradecku.cz


Ceník / Vstupné​

od 70 Kč


Otevírací doba​

od 9:00 do 18:00

Zoopark na Hrádečku 2020
Zoopark na Hrádečku

Pokračovat ve čtení:​

V zoo máte možnost

V zoo máte možnost za asistence ošetřovatele nakrmit vybrané druhy zvířat. Ve kterých se dozví zajímavých informací a hlavně jste ke zvířatům blíže, než při klasické návštěvě jiné zoo. Také nabízí i vzdělávací komentované prohlídky pro školy, školky, tábory a firmy.

Zoopark nabízí

Zoopark nabízí stát se na 8 hodin ošetřovatelem. Za asistence ošetřovatelů se dostanete do blízkosti různých zvířátek. Budete je moci nakrmit a dozvědět se zajímavé informace a vyzkoušet si, co taková práce ošetřovatele obnáší.

Kde najdete ZOO na Hrádečku

Zoo na Hrádečku najdete mezi obcemi Dolní a Horní Pěna u Jindřichova Hradce.

Video:​ Zoopark na Hrádečku

Zoopark na Hrádečku

KRAJ

Jihočeský kraj


ADRESA

Horní Pěna 378 31
Horní Pěna 51


GPS souřadnice​

49.107555N
15.032455E


ZOO HRÁDEČEK​


ZOOPARK NA HRÁDEČKU​


ROMANA ALBRECHTOVÁ ZOO​


ZOOLOGICKÁ ZAHRADA NA HRÁDEČKU​


Kam s dětmi


Tipy kam na výlety


Zoopark na Hrádečku, Romana Albrechtová zoo, ZOO Hrádeček, Zoologická Zahrada na Hrádečku, Zoo na Hrádečku.


Zoopark na Hrádečku

Reklama

Mohlo by se vám líbit